Wyniki wyszukiwania

  1. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Może policz wszystkich przeciwników tych 350 osób?
  2. Planowanie ruchów wojsk (automatyczna wysyłka)

    Nie wiem jaki byłby sens gry nie wysyłając ataków osobiście ;) przecież czekanie na tą sekundę aby się wstrzelić elegancko przed grube albo strzelić ładnego klina ;) Jak ci szkoda poświęcić czas na wysłanie ataków albo integrację z plemieniem to zmień grę ;) w bierki se zagraj czy coś.
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To jesteś z VIP czy nie w końcu ;dplatasz się trochę ;D
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie ameba umysłową tylko taka jest prawda. Sprzedałeś graczy z OM dla MNIAM za pona, to samo zrobiłeś z graczami na Terenie EM których również sprzedałeś w zamian za pona i to samo z Graczami PAL których połowę też sprzedałeś, a na koniec skosowales BLACK tłumacząc się, że byłeś na Litwie ;d A...
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Kto jak kto ale ty powinieneś znać zagrywki tego Typa. Nie sprzedał tak samo Twoich graczy dla Black na 194?
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Czemu przy każdej kosie ty nagle znikasz i jedziesz na Litwę ;d
  7. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A co to ma do rzeczy xd każdemu się zdarza zapomnieć o ataku, przysnac czy poprostu olać. Wstawiasz gówno raport sprzed tygodnia;D wiem że to wasz jedyny sukces na tym świecie ale wyluzujcie ;d
  8. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Podaj chociaż jeden przypadek gry na bocie, zamiast pierd*lic farmazony
  9. Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Bardzo ladnie. TRD i SGMT to są 2 osobne projekty
  10. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak może uda im się w końcu dorwać tej chwili gdy w ciągu dnia nie stracą wioski;) Niestety dziś nie
  11. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Zebraliscie z mapy wszystko co się rusza od centrum, aż do obrzeży, nie patrząc na to, że część graczy zawaliła przenosiny, spóźniła się na zbiórkę, albo wystartowała później forfun. Na każdym kolejnym świecie ta wasza super doświadczona rada robi dokładnie to samo i co świat dokładnie to samo...
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Policz mi nasze człony bo chyba liczyć nie umiem
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ty tym bardziej :D
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Parę plemion też uciekło z tej śmiesznej koalicji ;) kocury Banbury, czy jutrzaki na starcie przenieśli się na obrzeża więc spokojnie możesz odliczyć jakieś 200 wiosek z tego centrum
  15. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To TRD ma sojuszników? :d
  16. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A ty nie miałeś tam robić za KO? O.o
  17. Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Zwierzaczek Where are you?
  18. Dyskusja - zaczynamy ;)

    To nie TRD xd
  19. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Nie Vejder tylko Zwierzaczek ;) tak ladniej
  20. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Na grupie wstawiles dużo po tym jak pisaliśmy, dopiero jak dałem to dla qaieta to wywinoles kota ogonem, potem jak pisałeś do WITAM już się nie chwaliłes przez to mieliście fikołka. Zresztą ch*j mamy nowy świat. Pokaż na co Cię stać. Chociaż znając Ciebie już nasz ustalona kosę w PYCHA, VEA...
Do góry