Wyniki wyszukiwania

  1. Leszcz Kartograf

    Leszczowa Kartografia

    Witam, kolorki dla spójności zapożyczone od @Fabcio Mapki +/- raz w tyg bo mi sie nie chce częściej, jakby komuś człon urwało to PW, zedytuje.
  2. Leszcz Kartograf

    Leszczowa Kartografia

    Czołem koledzy i koleżanki, ponieważ systematyczność u innych leży to będę prowadził aktualne mapki raz w tygodniu. Wrzucam w weekendy, jakbym gdzieś zapomniał to pingnąć mnie i wrzucem
  3. Leszcz Kartograf

    System podatkowy + warownia

    Hej, przy rozmowie z innym Leszczem @Fruxed pojawił nam sie taki koncept jak urozmaicić rozgrywkę. System podatkowy + warownia. Z podatków pobieraloby się obowiązkowo odgórnie ustalony przez władze plemienia procentowy udział wynoszący od 0% do 50% od każdej budowy, wybicia monet i rekrutacji...
  4. Leszcz Kartograf

    Czy arkadia to zakład geriatryczny?

    Witam, zastanawiam się nad grą na Arkadii jednak mam do was najpierw pytanie: Czy arkadia to faktycznie świat dla emerytowanych graczy, uzależnionych od gry, którzy muszą klikać jakiś gupi domek???? Pozdrawiam, miłego dzionka i smacznej kawusi
  5. Leszcz Kartograf

    Poprawa generacji mapy

    Dobry, Patrząc dzisiaj na mapki z ostatnich paru światów i widząc, że ze świata na świat mapa jest coraz mniejsza przychodzę z propozycją. Aktualnie plemiona na etapie początkowym są ze sobą solidnie wymieszane. Dodatkowo na każdym serwerze mamy tylko 2 etapy gry tak naprawdę: - etap...
  6. Leszcz Kartograf

    Automatyczne filtry raportów

    Cześć, brakuje mi ciągle takiej opcji jak mam np. w Gmailu czy Thunderbirdzie. Chociaż wystarczy tutaj w formie okrojonej. Chciałbym w raportach mieć możliwość przypisania do jakiego katalogu będą wpadać raporty z danej sekcji. Aktualnie wygląda to tak: A obok wystarczyłaby lista rozwijana z...
Do góry