Wyniki wyszukiwania

  1. Usman z Diny

    zbieractwo masowe

    jako wyjaśnienie do usunięcia był błąd : nie wyświetlało wiosek ani poziomów stąd się wzięło pytanie teraz szafa gra
  2. Usman z Diny

    jak liczyć manuskrypty

    mam 28 zużytych manuskryptów w 9 kategoriach łącznie przez 2 ryców a w odznaczeniach jest napisane wykorzystaj 9 żeby dostać wyższy poziom jak należy je liczyć ?
  3. Usman z Diny

    wojska po resecie

    czy po resecie wojska pozostają na wiosce swego pochodzenia która stała się barbą ?
  4. Usman z Diny

    ban

    zdarzyło mi się ostatnio na świecie 146 rozpowszechniać w plemieniu info o fałszywej taniej sprzedaży pp była to kopia wiadomości innego gracza z forum na innym świecie info poszło na naszym forum i w grupówce do całego plemienia teraz jeden z graczy mnie terroryzuje i grozi że zgłosi mnie...
  5. Usman z Diny

    bank plemion

    bank plemion z kontami zakładanymi przez plemiona na których ich członkowie mogliby składować zetki na zakup pp wydatek ponoszony na zakup pp przez pojedynczego gracza jest większy niż kiedy w grę wchodzi składka grupowa więc mogłoby to stanowić jakąś zachętę dla graczy - taka powiedzmy zniżka...
  6. Usman z Diny

    prezent z pp

    czy podarowane pp można podarować komuś innemu ?
  7. Usman z Diny

    jak przejąć plemię ?

    założyciel przejęty i zniknął najprawdopodobniej nikt nie ma żadnych uprawnień do niczego bo apel o poszukiwanie gracza z uprawnieniami pozostał bez odpowiedzi jak przejąć takie plemię ?
  8. Usman z Diny

    prośba o zastępstwo

    to też już gdzieś było ale nie mogę tego znaleźć czy apel na forum w postaci : uprasza się graczy rezygnujących z gry o przekazanie zastępstwa szefowi w celu przygotowania wiosek do przejęcia w plemieniu jest dopuszczalny czy podlega banowi ?
  9. Usman z Diny

    wyrzucanie graczy

    może to już było albo wszyscy to wiedzą a ja nie mam pewności czy usuwanie żółtych i zielonych graczy z plemienia skutkuje utratą wpłaconych przez nich pkt prestiżu ? myślę że tak ale nie wiem na mur
  10. Usman z Diny

    miniaturki odznaczeń

    Lubię te miniaturowe ikonki odznaczeń ze światów na których się już grało albo gra równolegle i mam w związku z nimi dwa pytania : 1. jak je upublicznić jeżeli nie upublicznia się odznaczeń z aktualnego świata ? 2. w ogóle nie mam miniaturek odznaczeń ze świata na którym gram równolegle dlaczego ?
  11. Usman z Diny

    Nazwy plemion

    bardziej rygorystyczne podejście do nazw plemion podobne do podejścia do nicków graczy tzn. brak możliwości używania nazw istniejących już plemion np. użyć tej samej nazwy mógłby tylko założyciel tego plemienia na innym świecie czyli nazwa plemienia przypisana byłaby do nicku jego założyciela...
  12. Usman z Diny

    INWENTARZ

    moiwosc wymiany elementów inwentarza pomiędzy graczami analogiczna do handlu flagami surowcami czy proponowanego w innym miejscu handlu manuskryptami ewentualnie możliwość robienia prezentów z konkretnych bonusów przez przenoszenie elementu inwentarza na inne konto podobnie jak przenosi się pp
  13. Usman z Diny

    APK na IOS

    możliwość tworzenia tzw. karety czyli dodawania 3 ataków do ataku podstawowego na razie można dodać tylko jeden
  14. Usman z Diny

    ZAKOŃCZENIE ŚWIATA

    zakończenie świata równo po 360 dniach niezależnie od tego czy jest zwycięzca czy go nie ma określona data zmobilizowałyby graczy do wiekszej aktywnosci kiedy nie ma terminu zwycięzca i tak jest już znany a koniec niepotrzebnie odwlekany bo temu kto wygrywa się nie spieszy nuda dla...
  15. Usman z Diny

    WIADOMOŚĆ GRUPOWA

    możliwość uczestnictwa we wiadomości grupowej także dla jej autora analogicznie do zwykłych wiadomości gdzie każdy kto wysyła wiadomość do pojedynczej osoby może z nią dalej rozmawiać
Do góry