Wyniki wyszukiwania

  1. Usman z Diny

    zbieractwo masowe

    jako wyjaśnienie do usunięcia był błąd : nie wyświetlało wiosek ani poziomów stąd się wzięło pytanie teraz szafa gra
  2. Usman z Diny

    Coplayer

    a u nas mieliśmy w plemieniu dwoje narzeczonych co grali na jednym kompie i zgłosili wspólne łącze no i wspólne łącza się zdarzają między użytkownikami fonów którzy nigdy się nie widzieli na oczy mnie jest potrzebne drugie do pilnowania handlówki jak już pójdę gdzie indziej bo nie można...
  3. Usman z Diny

    Coplayer

    to nieciekawie ;| przy okazji mam pokrewne pytanie : czy można mieć dwa konta na jednym świecie jeżeli się zgłosi wspólne łącze ?
  4. Usman z Diny

    Coplayer

    aha już kapuję cop to taki gość który może działać tylko na wspólnym koncie
  5. Usman z Diny

    jak liczyć manuskrypty

  6. Usman z Diny

    jak liczyć manuskrypty

    mam 28 zużytych manuskryptów w 9 kategoriach łącznie przez 2 ryców a w odznaczeniach jest napisane wykorzystaj 9 żeby dostać wyższy poziom jak należy je liczyć ?
  7. Usman z Diny

    Coplayer

    serio trzeba zgłaszać grę na światach równoległych ?
  8. Usman z Diny

    Witam

    MrHeban pewnie ma na myśli istnienie klik które blokują rozwój niezrzeszonych graczy i masowo żywią się darmami Po prostu trudno się utrzymać bez pleców na jakimkolwiek świecie
  9. Usman z Diny

    Coplayer

    a dlaczego na żadnym świecie nie może przecież wielu graczy ma w tym samym czasie konta na różnych światach które wcale nie są traktowane jako multi ?
  10. Usman z Diny

    wojska po resecie

    czy po resecie wojska pozostają na wiosce swego pochodzenia która stała się barbą ?
  11. Usman z Diny

    ban

    DZIĘKI
  12. Usman z Diny

    ban

    aha czyli w plemieniu na konkretnym świecie "handel" pp jest dopuszczalny ale nie jest dozwolone przenoszenie ofert na inne plemiona i inne światy tak ? bo moje główne pytanie brzmi : czy support mnie zbanuje - o ile ktoś mnie zgłosi - za rozpowszechnianie oferty sprzedaży na innym świecie i...
  13. Usman z Diny

    ban

    zdarzyło mi się ostatnio na świecie 146 rozpowszechniać w plemieniu info o fałszywej taniej sprzedaży pp była to kopia wiadomości innego gracza z forum na innym świecie info poszło na naszym forum i w grupówce do całego plemienia teraz jeden z graczy mnie terroryzuje i grozi że zgłosi mnie...
  14. Usman z Diny

    bank plemion

    bank plemion z kontami zakładanymi przez plemiona na których ich członkowie mogliby składować zetki na zakup pp wydatek ponoszony na zakup pp przez pojedynczego gracza jest większy niż kiedy w grę wchodzi składka grupowa więc mogłoby to stanowić jakąś zachętę dla graczy - taka powiedzmy zniżka...
  15. Usman z Diny

    prezent z pp

    czy podarowane pp można podarować komuś innemu ?
  16. Usman z Diny

    jak przejąć plemię ?

    DZIĘKI Ta odp była całkowicie wyczerpująca i satysfakcjonująca <tanczy>
  17. Usman z Diny

    jak przejąć plemię ?

    siedzimy bez szefa i bez uprawnień nawet na forum nie można zrobić porządku a jest nas zdaje się 60 nie ma lepszego rozwiązania ? stracimy dwa miechy w plemieniu
  18. Usman z Diny

    jak przejąć plemię ?

    założyciel przejęty i zniknął najprawdopodobniej nikt nie ma żadnych uprawnień do niczego bo apel o poszukiwanie gracza z uprawnieniami pozostał bez odpowiedzi jak przejąć takie plemię ?
  19. Usman z Diny

    wyrzucanie graczy

    a jeżeli zielony/żołty nic nie wpłacił na plemię to jego usunięcie też pociąga za sobą jakąś stratę w postaci kary za usunięcie czy wtedy nie ma żadnego ubytku ?
  20. Usman z Diny

    prośba o zastępstwo

    to też już gdzieś było ale nie mogę tego znaleźć czy apel na forum w postaci : uprasza się graczy rezygnujących z gry o przekazanie zastępstwa szefowi w celu przygotowania wiosek do przejęcia w plemieniu jest dopuszczalny czy podlega banowi ?
Do góry