Wyniki wyszukiwania

  1. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Potwierdzam, jedynie raz grałem coopa na 159 i to w plemieniu wrogim Dualowi. Jakbym miał czas, to chętnie bym razem z nim pograł, ale niestety praca w kołchozie na to nie pozwala.
  2. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Zadłużył się jak na 159 przekupił support, żeby banowali bezprawnie cyjanka. Teraz jak niewolnik musi odpracować długi, leci na dwie zmiany i ledwo mu na chleb starcza.
  3. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Dlaczego zostałem wezwany?
  4. Małpa

    Analiza sytuacji/kronika

    Jak widzicie po aktywności, nie udało mi się zachować ciągłości i kontynuować działania. Po prostu dużo spraw życiowo-zawodowych odbiera mi pasję/energię do pisania o plemionach. Taka rola wymaga aktywnej obserwacji świata, której obecnie po prostu nie czynię, mógłbym pisać tutaj głupoty, ale to...
  5. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    @Shotasik @eLeM1908 pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super scenę i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony. Do wszystkich młodych...
  6. Małpa

    Analiza sytuacji/kronika

    Brawo! Wleciałeś na gotowe, inaczej Król Filip porobił by Cię jak suczkę.
  7. Małpa

    Analiza sytuacji/kronika

    Bitwa o Południe Zamiast wielkiej batalii o południowy zachód otrzymaliśmy starcie gołej pupy z pasem. Niszczyciele całkowicie polegli w tym pojedynku i teraz próbują w mniejszym gronie uciekać bardziej na obrzeża. Vermintide ma otwartą drogę do zdominowania południowej półkuli, co jest niesie...
  8. Małpa

    Kartografia Santa & eSPek

    Kierunki na odwrót
  9. Małpa

    Boty na szybkich

    Teraz @cyaaaa2 na szybkich grasz?
  10. Małpa

    Analiza sytuacji/kronika

    Na wstępie przepraszam za tak długą przerwę, ale po prostu mam sporo pracy oraz innych zajęć i trochę brakowało mi weny. W tym poście dokończę opis plemion. PĘDZĄCE RZULFIE! Przybyli na świat później niż większość plemion. Rozlokowali się na zachodzie, na plecach the Old Squad, myślałem że...
  11. Małpa

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Ja proponuję rozwiązać ten spór jutro o 12 pod klubem Skaut w Częstochowie. Ojciec Chrzestny polskich freak fightów dał pozwolenie na walkę na swoim terenie.
  12. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Tak jak myślałem, czekałem pod Skautem na darmo. Klasyczne obsranie zbroi u Homerona. A tak się odgrażał na pw, że do mnie przyjedzie i mnie wyjaśni.
  13. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jutro zapraszam do klubu Skaut w Częstochowie o 20 jak masz jakiś problem. Możesz przyjść w pampersie.
  14. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    @boh12prawdziwy czy to prawda, że homoroid przegrał łapance dyplo na 150, bo wolał się pucować do speedów i apk niż zadbać o interesy swojego plemienia?
  15. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Najman to showman, to bardziej taki Muran czy Denis.
  16. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Za te słowa zasługujesz na liścia. Wtorek 20, klub skaut, jak nie przyjedziesz to zwykły z Ciebie noob.
  17. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Homeron pisze coś o bajkopisartstwie, co dalej? Mini majk będzie wyśmiewał niskich ludzi? Pamiętacie jego legendarne wejście na coopa na 140 na Loitza? Rano przed akcją wszedł wyzywać i kozaczyć na forum, potracił wioski i mobila bez muru, zdjęli konto z frontu, a on na FO odezwał się dopiero...
  18. Małpa

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    555 Ulubiona rasa psa? Uwielbiam jak pięknie drepczą. Kiedyś moja bestia pogoniła dzika na spacerze xD
  19. Małpa

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    @amator w formie z półfinału z koreańczykiem
  20. Małpa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie stracił, tylko wynajął na czas nieokreślony.
Do góry