Wyniki wyszukiwania

  1. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czytac sie nie chce wysrywów tych nowych forumowych zjebów to i nikt nic nie pisze. 80% postow to pierdolenie ludzi ktorzy nie maja nic wspolnego z tym swiatem
  2. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Obiektywnie patrząc ze była to akcja o potencjale 2:1, o prawdopodobnie największym potencjale po obu stronach,a APK ma dostęp do obrzeży to raczej jednak bym na korzyść Apk postawil. Chyba ze w najbliższych dniach wpadnie jeszcze drugie tyle z dobitek co nie zmienia faktu, że obrzeza na dluzsza...
  3. Backmonster

    GoT. = !N!

    5 graczy was tam leje a wy to nazywacie akcja xd? Fejkow czasem to nawet sami na siebie ślemy wiecej
  4. Backmonster

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Nie trafiłeś, to akurat silowka. Darmy dopiero po wekendzie zaczynam zjadac
  5. Backmonster

    Darmy plemienia TI oraz TI.

    Reportuj jak chcesz ,jak to fake konto to jej ta wioske usuna jak wam 50
  6. Backmonster

    Darmy plemienia TI oraz TI.

    A czy ja coś kłamie stary xd? Właścicielem Mamy Mariusza jest Mama mariusza,wbila sobie poklikac bo poleciłem jej gierke, gra sie jej nie spodobała i wrociłą do zajmowania sie gowniakiem.
  7. Backmonster

    Darmy plemienia TI oraz TI.

    Żaden przypadek , jak chcesz mozesz rodzicow zaprosic niech ci wiochy buduja i nikt sie do ciebie nie doczepi. Nie jestem Smuteczkiem żeby grać z rączkami, ale porownywanie zjadanie darm to biciu na botach kilkudziesieciu wiosek na vpn, tworzac z nich plemiona na obrzezach jest zalosne xd
  8. Backmonster

    Darmy plemienia TI oraz TI.

    1 od gracza konczacego gre, 3 wiochy normalnie zdobyte od wrogow. W momencie kiedy je zdobywałem bylem top w Ra,a pkt nie mialy tyle co teraz. Wystarczy twstats spojerzec. Bedzie pewnie jeszcze wiecej jesli cię to tak interesuje.
  9. Backmonster

    Darmy plemienia TI oraz TI.

    Kazde plemię ma darmy, ale u Speed mnóstwo bylo robionych z vpn ,często 5-6 przez jedna osobe. Jak na moje jest spora roznica, gracz który przyszedł sobie poklikac ze znajomymi kilka tygodni i oddac wies, a goscie co zagęszczają obrzeza lub swoj teren z vpn na nie wiadomo ile wiosek. A potem...
  10. Backmonster

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Witam top, nie spodziewał bym się że plemię który wbiło na 560 osób będzie tak zorganizowane. Statystyki na wrogach nie na darmach. To się szanuje. Ale będziemy nadrabiać. Burzenie od 1 dnia ochrony, w tym niektóre lecące po 20 h trochę nas spowolniły ale teraz już z górki
  11. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jaki ból dupy, przeciwnie. Takim bambikom co się darm nazra potem najprzyjemniej się diody wbija. Chociaż byś te odznaczenia ukrył bo wstyd. 5 k jednostek to u nas darmy maja
  12. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    BADALAMBADA x ETHER typ 5 wiosek, same darmy. Przy 17 k pkt nie ma nawet 5 k zrobionych jednostek. @kmic banuj pls
  13. Backmonster

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A co do speciali to nawet nie brał bym tego pod uwagę bo kiedyś speciale ,szczególnie te świąteczne wygrywali jedni i ci sami gracze. Pod nazwą Merci często grali, złożeni byli głównie z graczy szybkich rund, które kiedyś i po kilka tygodni trwały. Wliczając to, i gdyby były za to blachy to...
  14. Backmonster

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    HS również wygrało 2 jak nie nawet 3 światy. Po 87 miałem dłuższą przerwę ale napewno mają 61 i 90 ktorys
  15. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zeby te wsie ciebie nie przejely
  16. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja to cały czas czekam aż ktoś tu zacznie raporty z burzenia wstawiać, 2-gi dzień po końcu ochrony i dalej nic.
  17. Backmonster

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Sory stary,nie wiedziałem ze to na was my te 4 człony zrekrutowali.
  18. Backmonster

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Fabcio o !N! napisz od razu bo na rano dostajemy burzenie od W-G to nota spadnie.
  19. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @kmic będą bany za darmy bo się zastanawiam czy od razu wciągać czy poczekać aż któryś z tych 500 osób z witam za swoją wyłapie?
  20. Backmonster

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto najwięcej kuzynów z Turcji na świat sprowadził? obstawiam na @Sh4Me
Do góry