Wyniki wyszukiwania

  1. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Po prostu lubi mieć usta pełne roboty
  2. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wracaj już pod Stefańskie biurko, przerwa się skończyła
  3. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ciebie tam Stefany to chyba ładnie wybolcowali analnie przez te kable od internetu jak nawet takie kłamstwa zarzucasz w moją stronę. Ja się brzydzę Stefanami, nie mógłbym grać z ludźmi którzy ciągle piszą o penetracji Twojego odbytu. Coś tam mi się obiło o uszy, że również ciężko u Ciebie z...
  4. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Uff widać, że przez ten krótki okres w Stefanach już masz zmielony łeb, jak ja się cieszę, że nigdy w Stefanach nie grałem
  5. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Dzika Stokrotka A powiedz mi czy uważasz, że kobiety powinny mieć prawa jak ludzie?
  6. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie przękrecajcie faktów. ADK się zbuntowało, że jednak nie chcemy grać pod nich i przejęli Nam wioskę, więc odpowiedzieliśmy im tym samym. Wiec to ADK skosowały Stefany, a nie Stefany ADK
  7. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja to się najbardziej niecierpliwie tej odpowiedzi... Drugiej takiej propozycji w życiu już nie dostanie...
  8. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jakby kogoś to interesowało to doszedłem dzisiaj 8 razy, aż ręka mnie boli @Moxi i Jony może chciałabyś wyręczyć moją rękę?
  9. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Varzywo złożyłeś już CV u Rutkowskiego? Na pewno się dostaniesz XD
  10. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Słyszałem, że Szermet za dużo kamagry się najadł, bo już był w wieku, że kuśka słabo działała i...

    Słyszałem, że Szermet za dużo kamagry się najadł, bo już był w wieku, że kuśka słabo działała i dostał zawału, ale chociaż w końcu zakisił ogóreczka ten Nasz Dziadzio
  11. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    STEFANY NIE WBIŁY KOSY!!!! WBIŁA JĄ MOXI, KTÓRA MIAŁA CZAS DO WCZORAJ DO GODZINY 23:59 PRZEPROSIĆ OFICJALNIE @Przemek18gno NA 700 SŁÓW ZA TO, ŻE WYRZUCIŁA GO Z PLEMIENIA I OSKARŻYŁA O KRETOWANIE. CHŁOPAK MA ŻÓŁTE PAPIERY I CHORUJE NA ZESPÓŁ ASPERGERA!!! JAK MOGŁAŚ GO TAK BEZCZELNIE POTRAKTOWAĆ...
  12. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Będę Tobie wierny i będę twoim oczkiem w głowie oraz będziesz się tylko Ty liczyć cały tydzień i nawet jeden dzień dłużej hehe
  13. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Z chęcią też poznam dogłębnie Ulę i Anie, mam nadzieje, że również mają tak duże doświadczenie jak Ty oraz że zrobią mi z "czegoś" helikopter ]:-> To co kiedy w końcu ta randeczka?
  14. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Jeżeli uważasz, że taka pipka, to co z tym spotkaniem? Z chęcią Cie poznam "dogłebnie" i zobaczysz jak przy tym "cwaniaku" będziesz jęczeć całą noc, że aż sąsiedzi spać nie będą mogli :) Z chęcią spełnię Twoje najdziwniejsze fantazje erotyczne i przez 3 dni będziesz chodzić jak kaczka ;>]:->
  15. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Z chęcią się przekonam po tygodniu jak duże masz te doświadczenie diablico hehe Niby nie zrobiło wrażenia, ale nad odpowiedzią myślałaś prawie dwie godzinki Sabinko ;* Zgadzam się na ten Wrocław, to co powiesz na przepyszną kolacje przy Odrze w La Maddalenie, a potem miło spędzoną noc w Sky...
  16. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Nie wiem czy wiesz, ale nie liczy się pędzel tylko malarz. Mam nadzieję, że w takim razie jeżeli uważasz, że to jest tylko "6 cm" to nie będziesz się nim dławić <rotfl> To co, kiedy się widzimy Sabinko? <3 <3<3<3
  17. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Dobrze Gwiazdeczko pochodzę z Tobą za rączkę przez ten tydzień, a potem wjadę w Ciebie moim czołgiem jak Putin na Ukrainę ;*
  18. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    *Gwiazdeczka*

    Cześć Kochana, umówimy się na kolacje z śniadaniem? Mogę Cię zapewnić, że będzie to Twoja najlepsza noc w życiu po której nie usiądziesz na tyłeczku 3 dni, a moje imię po tym gorącym spotkaniu będziesz wykrzykiwać do końca życia przez sen
  19. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    gizdeczka i laritisns

    STOP 60
  20. ŁYSY PATUS Z OSIEDLA

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Mogę zapke do wielkiego NBN?
Do góry