Wyniki wyszukiwania

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    mam nadzieje, że ostatni raz musiałem tutaj wbić, i grajcie czysty bo płaczecie na gandalfów, a sami robicie to samo, dla mnie jesteście zwykłymi ..... które w życiu nic nie osiągnęły i na botach wygrywając się dowartościowujecie
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    weź nie oczerniaj ludzi bo sie nic nie zmieniliście obydwaj z loserem, jeszcze dzisiaj jak chcecie moge dać dowód jak ktos pisze czy chce skrypt na klinowanie bo dostał od losera :)
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ekipa losera :D Nie osmieszaj sie mieczyk :D
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    smiechy warte :D gosciu koło mnie 600 lk ja 1400 , żadnej ochrony botowej, odrazu ban :D ps. plemiona spadają na psy, support zamiast sie wywiązywać ze swoich obowiązków to tylko na zgloszenia patrzy i banuje uczciwych graczy :) PS2. przyznajcie sie chociaż raz do błedu bo to są jakieś jaja :D...
  5. Premium

    musisz napisać do supportu :D Co do pana losera, to chyba , za te oszczerstwa (zrobil z supportu idiotów, udwało mu sie to kilka lat) i bycie nie fear wobec innych graczy, powinno sie skonczyć banem permanentnym co do tej osoby ;)
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czytanie ze zrozumieniem się kłania gotek ;p erwin3532 napisał: Dwóch potężnych graczy, ładnie pokazaliscie poziom
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dwóch potężnych graczy, ładnie pokazaliscie poziom :D
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Potężny to noobek, łamie sojusze ;) Wbijaj z przydupasami bo sam nie pograsz ;)
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Już nie wspomnę jak graliśmy 1-1 A to internet siadl, a to komp hahhaha Widze, jesteś mniejszego pokroju jak loser, bo loser coś tam pyka, a Ty nie dosyć kontry nie dasz to mało kiedy klin Ci się uda Ale sadze, że jak z Anglikami i Niemcami grales, lizałaś dupe , śmiem twierdzic, że nie 1...
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czego się więcej spodziewać po detoxie <shrug><cisza><cisza> Inni kiedyś dostawali bany na mieaiace, za obrażanie graczy, detox który to robi systematycznie, jeszcze na forum publicznym, nie wspomnę o prywatnych wiadomościach :D<foch><3<3 Chyba pan detox chce gwiazdkę wygryźć <lol><beczy>;D<lol>
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hahha detox hipokryzja xD Aż jutro wbije na rundę ;D H hahhahaha widać z łbem masz coś nie tak xD Graj sobie z Niemcami bo polotu nie masz, liż dupke im dalej :D Ps. Z barca siw dogadajcie to zagramy 2-2 bo jestescie tego samego pokroju xD nic tylko oczerniać :D
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Detox hahhaha Ty sie nie nauczysz grać nigsy chyba, ja jestem slaby, a Ty to już wgl xD zero poziomu i jeszcze siebie wypowiadasz? Tylko po deffa umiesz pisać do ludzi i żeby atakowali, hahhaha śmieszna jesteś :D
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dobrze, że screeny porobilem jak się przyznajesz :D
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Chyba barca za twoje farmienie :D
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    LONG, mam nadzieje, że wbije ktoś z odpowiednich służb by wykrywać zagraniczne boty? np. do farmy, masowego atakowania ;)
  16. detox vs erwin

    detox xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to co ramajad napisał, wymyslasz, weź idz może do jakiegoś terapeuty, psychologa, bo naprawdę ta gra Ci zjadła do reszty tych pare szarych komórek co Ci zostały :D ps. problemy techniczne xDDDDDDD Jak dorośniesz...
  17. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dziś pokazał 1-1 po 15 wsi mielisny, więc się nie trzeba zniżać do jego poziomu, wczoraj runda PZM 2, 1400 lk, a detox 900, potrafisz tylko obrażać nic wiecej, jak dorośniesz to zagramy, żegnaj
  18. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    No właśnie, a Ty dobileś szwabów :D dzisiaj pokazaleś mogłobyć 1-1 to wziąłeś sobie punktującego ;) nawet kontry mi nie wyslaleś :) szkoda czasu na Ciebie :)
  19. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Detox wygrał runde!!! brawo jestem z Ciebie dumny pionku :D Ludzi nasyła i namawia żeby przed nim offy podstawiały, hahahaha
  20. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    nie było mnie , specjalnie wbiłem na runde o 16, a Ciebie nie było detox :D
Do góry