Wyniki wyszukiwania

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dajcie chociaż raz na tydzień szybkie na piątek/sobota Szkoda że trzeba grać za granicą po nie ma polskich :(
  2. Dyskusja - zaczynamy ;)

    A co z trybem ma TRD? Darma ich dymała to woleli przegrać tak niż być u was XD
  3. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Stypa trochę, ktoś robi jakiś fikołek w dyplomacji?
  4. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Że chłop dalej myśli żę vip ma szansę XD
  5. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ale To dobre xd ale moje pw było lepsze......
  6. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tematycznie Szklana kula mówi że TRD 3-4 nowe człony
  7. Analiza 198

    Niestety nie da rady wszystkiego wiedzieć :p Siadłem, zobaczyłem co wiem i napisałem. Jeśli ktoś ma celne uwagi to śmiało, chętnie wysłucham. (Moja pierwsza analiza na ogólne forum)
  8. Analiza 198

    Jeśli będzie odpowiednia aktywność podrzucę link do excela, który będzie aktualizował się raz dziennie. Możliwe pomyłki do 1-3% z racji zaokrągleń. DARMY 6 członów i ... Co do całej analizy jest ona na podstawie tego co wiem w dyplomacji oraz pogłosek jakie chodzą po grupkach. Na pewno nie...
  9. Analiza 198

    LEWO-PRAWO poprawione :P Na 3 monitorach człowiek traci kontakt z rzeczywistością Co do wygranej zobaczymy
  10. Analiza 198

    KOD Nie widzę dla nich przyszłości jeśli nic nie zmienią w Dyplomacji. Padną w miesiąc. WARIATY Ich Lokalizacja nie pozwala zbytnio na swoją dyplomację, ale jak na razie brawo dla dyplomaty że udało mu się dogadać z 3 tworami z topki świata. Mimo że są w środku to aktualnie widać że będą grać...
  11. Analiza 198

    DYGRESJA Co do mapki to miała być robocza ale bez niej wiele analiz nie byłoby zrozumiałych. Była ona robiona w piątek, a niektóre dane miałem jeszcze z wcześniej. Więc można powiedzieć że była aktualna z informacji na czwartek-piątek + pewnie co nieco jest źle. Informacje co i jak w oficjalnej...
  12. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Czy 4 dni to dużo? Jeśli ty jesteś -4 a ja +4 dni to jest 8 dni różnicy. Czy akcja wam wyszła? Zależy co jej twórca miał na celu. Na pewno spowolniło to z 10 może 20 graczy, jednak na moje cel był inny. Te 20 graczy (w optymistycznym scenariuszu) to może 10% całego trd, wątpię by cel to...
  13. Dyskusja - zaczynamy ;)

    STYPA :() Jak tam burzenie wam idzie? Cokolwiek wyszło?
  14. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Skrypt na czarodzieja dla graczy VIP. Plemię--->Przegląd--->Opuść Plemię
  15. Świat 200 nadchodzi!

    2 wioski na start!!! Prędkość x3 bez ms bez farmy
  16. Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    Syf te wstępne... dajcie 198 x2 i zbierak + ograniczona albo x3-4 bez zbieraka oraz farmy. Światy poniżej 1,5 są za wolne współcześnie, nie ma co robić....
  17. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ja sie do tego napewno nie przyczyniłem :) @WarzywoNaFroncie
  18. Zakończenie wojny

    Venom snake pisze "Xd"
  19. Propozycje rozwoju aplikacji mobilnej

    Zeby skrypt pomocnik af działa normalnie na app bo i tak trzeba skrollowac i tak
Do góry