Wyniki wyszukiwania

  1. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    Kopia zapasowa Kuwety

    Wiele plemion (każde) boryka się z dosyć przykrym problemem - dzieli zakładkę z innym plemieniem - jest fajnie, dużo tematów i masa wartościowego kontentu, lecz trafia się tam zawodnik kategorii AMOK z jakiegoś plemienia kategorii C i któregoś pięknego dnia wszystkie tematy usuwa. Przydałaby...
  2. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    JUBILEUSZOWY ŚWIAT 190 - BARDZO WAŻNA PROPOZYCJA

    Wielkimi krokami zbliża się wielki świat 190! Jego start idealnie pokrywa się nie tylko z majówką, ale także z oficjalnym początkiem grillowania, długich dni i pięknej pogody! Czego chcieć więcej? A no jest jedna rzecz, której brak może dosadnie zepsuć nam perspektywę początku lata -...
  3. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    Nowe światy - ankiety

    W przeciągu tygodnia/dwóch pojawić się mają dwa nowe światy. Pomysł z ankietami przed startem światów jest bardzo dobry, choć realizacja pozostawia wiele do życzenia. Wybór ustawień jaki jest dawany jest bardzo ograniczony. Chcielibyśmy mieć wpływ na WSZYSTKIE ustawienia, a nie tylko małą ich...
  4. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    Opcja ,,zaproś graczy''

    Dział ,,Propozycje'' jest zamknięty na nowe tematy, więc piszę tutaj. Znana jest walka supportu z masówkami i szerzącą się patologią grania na kilkaset osób albo w koalicjach na kilka plemion - brawo. Jednak pozostaje jeden szczegółowy element - opcja zaproś graczy. Przy starcie każdego...
  5. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    przykry dzień

    Dziś wstałem rano o 12 i chciałem standardowo rozpocząć dzień klikając w szybkie, ale co się okazało, szybkich nie ma, to wchodzę na forum i tam widzę taki post Co to ma znaczyć gdzie są moje szybkie? Nie było żadnych dziś. Może i niski ooziom jak berbeć mówi, bo nawet raz wygrałem, a...
  6. ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

    Brak praw moderacyjnych w dzielonych zakładkach

    Witam serdecznie! Kolejny świat to kolejny problem. Zacne plemię wychyla się przed szereg i zakłada Karczmę Globalną. Tak, zakładke co wszyscy znają i kochają. Jednakże zmorą tej zakładki jest fakt, że każde plemię ma dostęp do jej moderowania. Kończy się to ciągłą kasacją postów i tematów...
Do góry