Wyniki wyszukiwania

  1. Fabcio

    Yyy.. Ten tego, juz poprawilem: [ATTACH]

    Yyy.. Ten tego, juz poprawilem:
  2. Fabcio

    Zanim zostaniesz przyjęty do spiacych rycerzy Wielkiego Amoka, musisz złożyć przysięgę...

    Zanim zostaniesz przyjęty do spiacych rycerzy Wielkiego Amoka, musisz złożyć przysięgę wierności.
  3. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Hunter x Hunter Coś mi się chyba zbugowała giereczka, dziwne...
  4. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  5. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Migyy @Mighty Fall
  6. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie będzie, wystarczy spojrzeć na inne zmarłe już gry od InnoGames jak Tribal Wars 2, The West, czy nawet Grepolis. Wszystkie gry od InnoGames mają identyczne fora i identycznie podzielone serwery na kraje zamiast kontynenty, które po kolei zdychały przy zerowej aktywności - zanim je wyłączali...
  7. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Migyy @Mighty Fall Kojarzycie Bear’a z Rosyjskiego Servera? Jeden z lepszych Head Adminów jakich spotkałem - naprawdę. Może jak będziemy zbierać ekipy z Węgier, Francji, Brazylii i Turcji na kolejną większą okazję jak jubileusz za kilka lat to również zbierzecie jakiś Rosyjski klan?
  8. Fabcio

    Lata 90

    Ewentualnie troche respektu dla dziadkow, ktorzy jeszcze grali w to:
  9. Fabcio

    Lata 90

    Jak ktos gral w conajmniej 8 z ponizszej 10'ki to niech wrzuci like'a - reszta niech pali gume. Pozdrawiam elite.
  10. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    [ Data ] - 16.04.2024 - (Ostatnia: 8 Dni temu) [ Mapka ] [ Gifek ] [ Statystyki ] [ Wojny / Podboje ] (Ostatnie 8 dni) [08/04/2024: 11:59 p.m. - 16/04/2024: 11:59 p.m.] [ Zmiany ] • Cotygodniowe przyrosty SPEED znów są o około 500 wiosek większe niż u reszty topowych ekip, widac...
  11. Fabcio

    Na które konto przelać pieniądze za odnalezienie?

    Na które konto przelać pieniądze za odnalezienie?
  12. Fabcio

    Siema, skąd taki pomysł na nick?

    Siema, skąd taki pomysł na nick?
  13. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    "To kwestia dni az koalicja Poludniowa zacznie sie bic miedzy soba, jedyne wyjscie to sojusz z WITAM"
  14. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    | 10% vs. 90% | | 50% vs. 50% | @Warzywa z obrzeży POV.
  15. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    JAK SIE CZUJESZ @Nezus, PYTAM SIE JAK SIE CZUJESZ?
  16. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Btw, tam na Brazylii też niezłe dymy:
  17. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @MatiMK1 (Naprawdę Ciekawe przemyślenia.) Tak jak wcześniej w swoich kronikach wspomniałem, Plemiona dzielą się na kilka większych community: • Polskie, czyli nie muszę Ci tu o nim opowiadać, bo widzisz sam. Świat 200-tny nie różni się znacznie od wcześniejszych. • Brazylijsko/Portugalskie...
  18. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zapomniałem.
  19. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiem, wiem - za tym nickiem kryje się inny znany gracz. Swego czasu byłeś z nim chyba nawet w ekipie na 170-tym, jeżeli mnie pamięć nie myli.
  20. Fabcio

    Chwila prawdy, czyli 3 pytania do....

    Mógłbym, jeśli Cię to ciekawi. Tym bardziej, że MAG nie było pierwszym plemieniem, w którym coś takiego widziałem, a trzecim. Jestem pewien, że więcej ekip miało dostęp do podobnych ułatwień/usprawnień. Zresztą, jestem pewien, że @Kanarinios. też spotkał coś podobnego - mimo że zwykle gramy w...
Do góry