Wyniki wyszukiwania

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    niezle gosciu poszedł ... ale okolice dostal tez chyba najlepsza mozliwa praktycznie jedyny na cala cwiartke mapy
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    przecież konta keinn1 tez nienawidzisz xD wiec co to za różnica a cała magia z tym że nie wbiłem na tym to, że mk nie miałem tam a tu był:p
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    to nie jest runda 1 vs 1 xD i ty tez 1vs 1 nie atakujesz na poprzednim longu jak zaczeliscie atakowac cotego to we 3 a potem jeszcze cameron i christopher i jakos my defa wysylalismy no ale jesli dla Ciebie def to takie jednostki którymi sie gardzi no to spoko :p
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    twoje plemie ma 1600 wiosek a to że Ci defa nie wysłali to nie nasza wina :p
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    do golbata tez pisales zeby mnie atakowal ? szkoda ze ze skryptu walił i bana wyrwali on i daniderbossz daniderboss :p i to pisałeś akrurat wtedy jak mnie atakował ... gosciu większość atakuje grupowo w tej grze
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    To że nie dostałeś bana to nie świadczy o tym, że nie używałeś botów, bo za nie bana nikt nie dostał a większość używała. Nie raz złamałem sojusz ? Ciekawe ciekawe A z tymi oskarżeniami to nie pusałeś do ego, że masz do niego kilkadziesiąt minut drogi? Nie pytałeś o nr telefonu do niego ? Nie...
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Dobrze że nie jesteś za stary na to aby grozić ludziom w realnym życiu ze względu na wydarzenia w grze :p
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    to gra ktoś teego longa ? xD
  9. Dyskusja

    Kto gra pierwszy?
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    gra ktoś jutro od 11:30 ?
  11. Dyskusja

    no i ruszyli :)
  12. Dyskusja

    No może nie w takim stopniu jakna wolnych ale w większym niż na krótkich szybkich Na wolne to też nie mam czasu ale 2x w msc jakiś long 3 dni startujemy wioski lv 6 to i szybki rozwój i fajna walka bd
  13. Dyskusja

    Teoretycznie tak Praktycznie ludzie mają skrypty na farmienie, które farmia za nich No ale nie będę się kłócił niektórzy wolą krótkie rundy inni długie wg uznania
  14. Dyskusja

    a na krótkich to skrypty nie wygrywaja ? longi sa ciekawsze przynajmnije jest jakis element taktyki liczy sie farma dobra rozbudowa wiosek a na krotkich rundach to ledwo co zaczniesz a juz konczysz
  15. Dyskusja

    Ja nwm co wy złego w tych longach widzicie Jak są fajne ustawienia to się dobrze gra
Do góry