Wyniki wyszukiwania

  1. OskyTheBeast

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ło żesz. Wy już 70 stron nakręciliście?
  2. OskyTheBeast

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Ehhh @Dżobi a ty dalej ten sam schemat wałkujesz na FO? Że też Ci się to nie znudziło po tylu latach.
  3. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Jak mnie Kruczko jeszcze po jajkach posmyra to może na 170 coś poklikam o ile poklikam. Ale mało prawdopodobne. Nie mniej jednak dzięki za pamięć mordo, doceniam ;)
  4. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    No ja dostałem bana na bycie Marzycielem także musisz szukać gdzie indziej ziom. Zresztą ja poważnie się zastanawiam czy w ogóle wracać do grania w plemiona ale, że jesteś kolejną osobą która się o mnie upomniała to wlazłem na FO zobaczyć co się dzieje.
  5. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Mądrzy ludzie, życie bez plemion jest dużo przyjemniejsze.
  6. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Challenge z Tik Toka mają więcej polotu niż ten setki razy przerżnięty tekst...
  7. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    No żyje. Nie wiem z jakiego powodu ale zostałem wywołany do tablicy to jestem. @pawelgrom1 czego dusza pragnie?
  8. OskyTheBeast

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Dzień dobry.
  9. OskyTheBeast

    A ty dalej tam z nim romansujesz? Ehhh... myślałem, że masz lepszy gust :P

    A ty dalej tam z nim romansujesz? Ehhh... myślałem, że masz lepszy gust :P
  10. OskyTheBeast

    Nowe grafiki mapy - aktualizacja - komentarze

    Właśnie, coś nie potrzebnego o co nawet nie zapytali czy chcemy A co do samej mapki, poprzednia była lepsza bo przyjemniejsza dla oka. Do nowej po prostu przyzwyczaiłem się co nie znaczy, że mi się podoba. Obrazki są takie same, nawet jeśli jest jakaś różnica to jest ona na tyle subtelna, że aż...
  11. OskyTheBeast

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Ustawienia świata są idealne i wyważone. W trakcie gry trzeba będzie się wykazać czymś więcej niż botem na farmę i pepekami za pieniądze ukradzione mamie z portfela. Pozdrawiam.
Do góry