Wyniki wyszukiwania

  1. stif32

    Hejka co słychać,jak się miewasz ?

    Hejka co słychać,jak się miewasz ?
  2. stif32

    Hejka co słychać,jak się miewasz ?

    Hejka co słychać,jak się miewasz ?
  3. stif32

    Ciebie raczej dopadnie ban na Forum za pisanie kłamstw,oszczerstw,pomówień na mój temat razem z...

    Ciebie raczej dopadnie ban na Forum za pisanie kłamstw,oszczerstw,pomówień na mój temat razem z botem i multi kontem Jan Pawulon
  4. stif32

    Raczej ty nie żyjesz

    Raczej ty nie żyjesz
  5. stif32

    Jan Pawulon idź się lecz i najlepiej niech cię zamkną w Psychiatryku razem z głupim botem Time...

    Jan Pawulon idź się lecz i najlepiej niech cię zamkną w Psychiatryku razem z głupim botem Time Traveler
  6. stif32

    żal mi was boty bo widać że ktoś wam pisze te Teksty i jesteście multi kontami które jedyne co...

    żal mi was boty bo widać że ktoś wam pisze te Teksty i jesteście multi kontami które jedyne co potrafią i umieją to Obrażać,pisać kłamstwa,oszczerstwa,chore brednie, i Obrażać Graczy
  7. stif32

    Z kontem to ty się zegnasz bo administracja mi wierzy A nie głupim mulciakom które są botami z...

    Z kontem to ty się zegnasz bo administracja mi wierzy A nie głupim mulciakom które są botami z jednego komputera I łącza internetowego
  8. stif32

    Ty jesteś botem I multi kontem I administracja się Tobą zajmie mi

    Ty jesteś botem I multi kontem I administracja się Tobą zajmie mi
  9. stif32

    dowody poszły do supportu i was ignoruje boty głupie i multi konta

    dowody poszły do supportu i was ignoruje boty głupie i multi konta
  10. stif32

    odcięty to wam zostanie internet na zawsze jak was Admin ii Moderacja pozbędzie się z tego Forum...

    odcięty to wam zostanie internet na zawsze jak was Admin ii Moderacja pozbędzie się z tego Forum za oszczerstwa i brednie na mój Temat i mam na was dowody i to spore
  11. stif32

    już sprawa jest w Supporcie i żegnajcie się z Forum bo wy zostaniecie zbanowani boty i multi konta

    już sprawa jest w Supporcie i żegnajcie się z Forum bo wy zostaniecie zbanowani boty i multi konta
  12. stif32

    zobaczymy jak Dzisiaj was Moderacja zbanuje dowody na was 2 Boty Jan Pawulon i Bot a raczej...

    zobaczymy jak Dzisiaj was Moderacja zbanuje dowody na was 2 Boty Jan Pawulon i Bot a raczej chory Dzieciak i Multi Kont Time Traveler możecie się żegnać z Forum bo dowody na ten Profil poszły do supportu i ten profil został zgłoszony jako Obraźliwy z groźbami i zastraszaniem
  13. stif32

    Problemy to wy będziecie mieć za ataki na mnie,za Groźby,nękanie,spam na Forum,zaśmiecanie Forum...

    Problemy to wy będziecie mieć za ataki na mnie,za Groźby,nękanie,spam na Forum,zaśmiecanie Forum za grożenie mi i wysyłam dowody na was do Supportu kolejne i was Admini i Moderacja zbanują i będzie cisza i spokój od was zjeby i boty
  14. stif32

    Time Traveler glupi bocie,nędzny mulciaku raczej problemy będziesz miał ty i głupi bot Jan...

    Time Traveler glupi bocie,nędzny mulciaku raczej problemy będziesz miał ty i głupi bot Jan pawulon który jest twoim nedznym multi kontem I was obu zgłosiłem do sądu I do supportu plemion I to wy jesteście problemem tego forum,nikt was tu nie chce I zostaniecie zbanowani z forum jak moderacja was...
  15. stif32

    Idźcie się leczyć zjebane glupki Jan pawulon który jest zgloszony do supportu razem z drugim...

    Idźcie się leczyć zjebane glupki Jan pawulon który jest zgloszony do supportu razem z drugim botem Time Traveler za treści erotyczne,obraźliwe,za pisanie kłamstw,oszczerstw na mój temat I mojej Żony Agnieszki do administracji i moderatorów forum też dowody na was wysłałem I zobaczymy jak was...
  16. stif32

    Żal mi was głupie,chore boty co tylko piszą kłamstwa,oszczerstwa,chore brednie i zazdroszczą bo...

    Żal mi was głupie,chore boty co tylko piszą kłamstwa,oszczerstwa,chore brednie i zazdroszczą bo nigdy nić w życiu nie osiągną I ignoruje wasze zaczepki A wasze treści zgłaszam jako treści 18 + do moderacji forum i oni ten profil zbanuja jak i profil Jan pawulon I skończy się pisanie kłamstw I...
  17. stif32

    jesteś Żałosny Jan Pawulon i widać,że jesteś botem i zaczepiasz specjalnie bo ci się nudzi i mam...

    jesteś Żałosny Jan Pawulon i widać,że jesteś botem i zaczepiasz specjalnie bo ci się nudzi i mam radę idź się zgłoś do psychiatryka razem z Głupkiem i drugim Botem Time Traveler bo tam wasze miejsce
  18. stif32

    nie bo ja pisze Prawdę a wy piszecie kłamstwa oszczerstwa ale ja was od dziś ignoruje bo zajmą...

    nie bo ja pisze Prawdę a wy piszecie kłamstwa oszczerstwa ale ja was od dziś ignoruje bo zajmą się wami odpowiednie służby czyli Moderacja i Administracja Forum
  19. stif32

    zaraz was zgłoszę za erotyczne treści i moderatorzy was zbanują z tego Forum głupie boty co...

    zaraz was zgłoszę za erotyczne treści i moderatorzy was zbanują z tego Forum głupie boty co tylko Potrafią się podszywać,prowokować,wkurzać,pisać kłamstwa,oszczerstwa,chore brednie bo nic nigdy nie osiągną i pisze zgłoszenie na was jako Multi Konta i bycie botami i za nękanie mojej osoby
  20. stif32

    Urszula cię nie zna zjebie chory I jesteś zgłoszony do moderacji forum i administracji za...

    Urszula cię nie zna zjebie chory I jesteś zgłoszony do moderacji forum i administracji za podszywanie się,za pisanie kłamstw,oszczerstw,pomowien na mój temat
Do góry