Wyniki wyszukiwania

  1. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Przewaga się uwidacznia na świecie tak specyficznym i wolnym jak ten wygrywa ekipa która ma więcej możliwości hell bustowało konta na darmach dosyć solidnie względem choćby naszego, był etap na wyniszczenie gdzie były akcje od głodów i hell strikcie burzowe gdzie efekty widzielismy w rankingach...
  2. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    a to dzisiaj jakaś akcja była?
  3. Sayyid x deska

    STATYSTYKI ŚWIATA + MAPKI 192 by Wretched Egg

    Ja się tam cieszę :D
  4. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Moim zdaniem Front kiwa na tą chwilę wszystkich, mają najmocniejszy skład nickowo z resztą co widać w rankingach, dominacje ćwiartki bez większej walki i jeszcze robią całą okolice w trąbę sugerując że Głody to zagrożenie świata hell im przyklaskuje bo podpisali sojusz do końca świata a reszta...
  5. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Kolega chyba słabo doinformowany skoro twoim zdaniem to jest nasza koalicja XD a te dwa człony darm to mógłbyś odznaczyć bo też ciekaw jestem gdzie je mamy XDD
  6. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Ej napisze ktoś z przeciwnej strony (hell, Front) ile tych koalicjantów udało się zebrać na 2 i pół człona głodów? XD bo kurde już po 15-tym członie zacząłem się gubić a przecież Głody nigdy nie były plemieniem które warto się bać zwłaszcza w tym składzie jakim jesteśmy na tym świecie XDDD
  7. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Powodzenia w organizacji takiego plemienia stworzonego z samego rekru, tam info to jest pewnie wynoszone na cały świat. Myślę że do miesiąca zaczną się tam kłótnie a plemię rozpadnie się na jakieś nowe twory, nie ma prawa bytu takie plemie.
  8. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Magi zgubiła pycha myśleli że jak mają bardzo dobrą sytuację na mapie to że oni tutaj będą rozdawać karty i stawiać żądania względem innych, karma jednak zawsze wraca a Kanar przestrzegał jak będzie, skoro pierwsza akcja wchodzi już tak dobrze to strach się bać co będzie dalej. Miałem...
  9. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Samo dogadanie się 50 na 50 było korzystne dla MAG a nie korzystne dla Key i Aos dlatego nikt nie wierzył w to że ta umowa się dotrzyma do końca i jasne było która ze stron jej nie dotrzyma (nie MAG bo to oni musieliby dobijać wiosek w momencie kiedy reszta świata musiałaby wtedy warzywić) więc...
  10. Sayyid x deska

    Dyskusja świata 188

    Marne ku de mą prowokator byczku ;p
  11. Sayyid x deska

    Dyskusja świata 188

    Zawsze z doborowym towarzystwem <piwo> a z kim to już mało ważne :D Jak mawia klasyk raz się przegrywa raz się przegrywa, ale to klątwa Bl-ack Sno-w który przewidział że taki mój los :D
  12. Sayyid x deska

    Dyskusja świata 188

    Witam graczy, przegrałem 182 przegrywam 184 przyszedłem przegrać i ten świat
  13. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ja się nie kasuje, wcale się z tobą nie jednocze... dalej walczę :)
  14. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ta deskę mogę dać tobie to się jebnij w czoło Black tylko tak porządnie by mocno się przestawiło bo odkleja jak zawsze totalna, wyjebane mam na ciebie i twoje zjebane teorie! Myślisz że mnie interesuje czy wygramy świat czy przegram? Wyjebane mam totalnie ja się bawię ta gra a przegrywać...
  15. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jaka wygrana co ty pierdolisz? Jesteście szrotem tego świata myślisz że czemu key się z wami dogaduje na 2:1 z mag? Bo wiedzą że was zjedzą z palcem w dupie na koniec. Magi też by was na spokojnie zrobili, próbujecie ratować sytuację wpierdalac się na darmowe wioski że niby masa coś uratujecie...
  16. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ja kontem nie rzuciłem tylko spisałem w spadku KEYOM więc jakbym stracił to nie znaczy że tracę tylko dobrowolnie oddaje, spisane według testamentu kto jak mi się przysłużył XD
  17. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Napisz priv
  18. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Proszę vege oddajcie wioski key, zapraszamy do współpracy... Pozdrawiam BlackAngel Tak w skrócie tyle z tych pierdol idzie wyczytać XD dwukrotna przewaga a dalej wystraszeni XD
  19. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bim na Mniam, wystarczy prześledzić statystyki by wiedzieć.
  20. Sayyid x deska

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bo Mniamy nas niosą na plecach! :D
Do góry