Wyniki wyszukiwania

  1. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    No gdzieś dotarła do mnie ich wiadomość od wodza, że dają wolną rękę i pewnie bronią sobie CI co jeszcze dla frajdy chcą sobie kliknąć. Cóż mogli lepiej rozegrać ten świat, a jest jak jest. Czyli Witam vs reszta świata zostało? :D Czy jeszcze te RA/MS się trzymają?
  2. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    No to widzę, że chwilowo ładnie się tam bawicie. Fine całkowicie upadło o ile wiem tak? To może wreszcie zrobi się ciekawiej :)
  3. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Dzień dobry, jak sytuacja na świecie? Kto wygrywa? Jakieś staty może ktoś doda zamiast wyzwisk? :D
  4. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Domyślam się, że jakieś wysunięte zabetonowane diody stąd pewnie dość mocne RO względem RA. Zgadzam sie, że usunięcie zagrożenia to podstawa i dlatego też myślę, że kolejna akcja pokaże bardziej rzeczywisty stan :) czekamy więc tydzień @mefisto75 x Rokush poganiaj tam KO :D
  5. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Ja nie mam najmniejszej frustracji szczególnie po kasacji :D Natomiast jak AK czy Bell robiło akcję na te 70-80 przejęć to pisałeś, że dramat, a teraz przy akcji Witam piszesz, że super akcja. Niestety nie trzyma się to kupy stąd moje pytanie czemu taka zmiana :D Witam jako wroga obecnie ma...
  6. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    A to nie tak, że poniżej 100 wiosek na + mówiłeś, że akcja słaba? Czyli następna akcja na legendarne 7k offów, a oni bunkry na 200k deffa? :D
  7. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    No to w sumie całkiem spoko chyba obrona wyszła patrząc na RA:RO przejęć sporo na plus, ale pewnie na fine sobie odbiło AK
  8. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Może nie będzie definitywny tylko wypożyczenie, bo gdyby AK przegrywało to pewnie chłop będzie szukał dalej xD
  9. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Czułem, że godnie zapełnią lukę po mojej skromnej osobie, ale nie sądziłem, że takim solidnym zawodnikiem :D
  10. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    A co to za fikołki, że taki spam 2x większy niż zwykle xD
  11. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    @mefisto75 x Rokush wiesz jak to bywa :D
  12. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Spokojnie zgoda od rady była, aby iść do Bell lub Rebels :) ale finał taki, że nie idę nigdzie :D a konto rozbiórkowe więc nie zmieniłem opisu :D @EDIT Ale dziękuję za przypomnienie, pofatyguję się na konto :D
  13. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    O jaki miły gracz. Ciekawe jak Wam pójdzie w obronie przed AK, oby równie solidnie i wojna była ciekawa :D Powodzenia dla obu ekip :D
  14. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Nie no wiadomo, że trzeba zrobić trashtalk , ale no bez żartów. Wejść na forum i pisać jakieś głupoty, że na własnej akcji ktoś nie planował podbijać wsi? :D Wiadomo nie ma co chwalić wroga, bo to nie jest obowiązek, lepiej zrobić jakąś szpilkę - spoko rywalizacja jest rywalizacją, ale tak jak...
  15. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Myślicie, że będzie kiedyś tak, że jakieś plemię napisze do wroga "Hej Kumple fajna obrona, nie ma co gadać dobre ustawienie", albo odwrotnie "Hej dobra akcja, sporo wsi Wam wpadło, zobaczymy co na naszej będzie" xD Czy już zawsze będzie tak, że jak ktoś się odbije to będzie pisał "Ee tam easy...
  16. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Cytując forumowego klasyka "Fine w odwrocie" :D
  17. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

  18. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    I tak i nie. Bo prawda czerwone słupki wkurwiają zawsze i to bardzo. Mimo to raczej każdy wie, że to wynik rekrutacji i trzeba poczekać, aż ludzie w złych pozycjach odpadną i ten front się cofnie + ustabilizuje. Dlatego też dopiero kiedy zaczną być słupki z faktycznie akcji na NewAK czerwone...
  19. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Oczywiście, że mogą przegrać i na tym polega gra jak i każda rywalizacja. Ktoś przegrywa, żeby inny mógł wygrać. Nie zgadzam się z tym, że mają złą pozycję, bo rekrutacja ok może przynieść im złe konsekwencje, bo krety, dezerterzy etc. ale mogli też zrekrutować kilka perełek, które będą...
  20. Lucas4w

    Dzień Dobry Misiaki

    Dobrze wiesz jaka ta gra potrafi robić fikołki. Myślę, że prócz małych plemion jak RA / MS / Rebels (zbyt słaba pozycja na mapie) to każdy jeszcze liczy się w grze o blaszkę. Fakt AK zrobiło ostatnio duży postęp w dziale HR i rekrutacja poszła :D ale no muszą mieć jakiś plan na to ^^ i nadal mam...
Do góry