Wyniki wyszukiwania

  1. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niewiele, tylko z jeden człon - BMC se zfuzjowali
  2. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    We zdechnij
  3. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ja z toba sp nie grałem przecież xd 10k ppkow chętnie przygarnę, więc zaproponuj jakiś termin jak mi bedzie pasowac to wbije
  4. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    ja chce
  5. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Pod biurkiem u rotesa siedział i screeny mu podsyłał, mimo tego siłowkę dostał:0 ciekawe ciekawe
  6. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Dla zdrajcy narodu Delmijskiego? Który screenuje grupę (na którą został dodany w pełnym zaufaniu) i rozsyła te ss do wodzów innych plemion? Nie, nie czuję potrzeby przed takim kimś się tłumaczyć
  7. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Pewnie że możemy
  8. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Na 20/30/50ms też Ci na spokojnie dogram jak te kilka/kilkanaście prób jest. Ale na tym filmiku trochę przekłamujesz, nie pokazujesz tego co chciałbym zobaczyć. Wysłałeś 20 ataków na końcową część sekundy, nic trudnego. Większość wchodzi w przedziale (880-030ms), powiedzmy 2 ataki wchodzą...
  9. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    0. "Dobra bo robisz drame jak dzieciak ktorym chyba jestes , co pokazalo wyzywanie na pw. Wyjasnijmy sobie pare rzeczy:" To niezłe wyzywanie na pw xd Kto pierwszy wyzwał? - grzybów od leszczy? Piszesz, że grzyby słabe, żeby się poprawiły, bo nie mają skilla etc 10minut później tym "skillem"...
  10. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    no dobra, choć na dc i na streamie mi to dograsz
  11. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Innych nie screenowałem, więc nie. Ale proszę bardzo, tutaj masz nie "pod tezę" 32 ataki w czasie gdy broniłem. Niektóre grube wysłane 3x 4x z jednej wioski, jakieś pojedyńcze offy, więc tych dogrywek antyklinów miał tak jak pisałem około 20-tu. Tak jak pisałem 17:21 odbiłem ostatnią...
  12. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Jak nie ma światłowodu, to może czasami przestrzelić jak chce zbyt dokładnie dograć czy coś. Jak dla mnie i połowę dnia możemy na tym DC siedzieć, niech ma te 200 prób i gwarantuję Ci że na te 1ms nie dogra, pierdolenie fest z Twojej strony teraz xd
  13. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    xddd Przecież dobrze wiem że zgłaszanie tego nawet nie ma sensu, support nic Wam nie zrobi, nie umie pewnie tego nawet wykryć, kmica obchodzi jedynie nowy event na pp-kowym świecie. To może umówimy się na jakiś dc i Szari pokaże jak to "na czysto" potrafi dogrywać do tych 2ms ataczki na jakąś...
  14. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Koledze na jakieś 20 dogrywek, raz "udało" się dograć na 1ms, raz na 2ms, raz na 4ms, co widzisz na powyższych screenach :) Nie miał 1000 prób, tylko około 20 antyklinów/dogrywek w tym dniu na mnie wysłał (zresztą i ja i on dobrze to wiemy), w tym te 3 tak dokładne, reszta na jakieś 15/30ms xd...
  15. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Na botach to @Szari. piesek leci
  16. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    Kiedy ta kasacja?
  17. DORODNY OCHOTNIK

    Świat 200 nadchodzi!

    witam ma 570 ludzi na zbiórce... jeszcze nie wszyscy wbili
  18. DORODNY OCHOTNIK

    Świat 200 nadchodzi!

    DORODNY OCHOTNIK Plemię: MASŁO tel. 574 353 *** Forum Ogólne, 25.02.2024r. Support InnoGames Kmic / Mamuś Plemion (III) / Opiekun Projektu Kmic, Szanowny Zespole Supportu InnoGames, Zwracam się do Was z prośbą o rozważenie zmiany ustawień na Świecie 200, dotyczących ograniczenia...
  19. DORODNY OCHOTNIK

    Świat 200 nadchodzi!

    Ej grzeczniej kolego
  20. DORODNY OCHOTNIK

    Dyskusja świata 188

    niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu
Do góry