Wyniki wyszukiwania

  1. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    @kmic świat 199 bez farmy świat 200 z nieograniczoną i bez giełdy.
  2. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    Zróbcie ankietę nt farmy…..
  3. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    Zamiast zrobić jeden bez farmy drugi z farma bez giełdy to nie… wiecznie musi gdzieś być giełda
  4. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    Ah, światów bez farmy nie biorę pod uwagę, wybacz wole już warcaby albo bierki pod woda
  5. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    No tak, bo są boty to zróbmy surowce za hajs - żadne wyjście. Za boty odpowiada support gry tak było i jest wszędzie Najlepiej jeszcze żeby dodali możliwość kupowania wojsk i niesmiertelnosc jednostek
  6. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    Z farma i bez giełdy I bez bonusu nocnego ;)
  7. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    Znając życie wyjdzie jakieś wielkie G bez farmy albo z giełda Warcaby znów będą się pruly albo leszcze z p2w
  8. złyy banan.

    Świat 200 nadchodzi!

    -Żadnych giełd premium i innego gowna. -Prędkość może trochę przesadzona, dałbym z 1,5 i szybsze wojsko -Start możliwy tylko z ekipa, potem losowo.(weryfikujcie czy ktoś znów nie obszedł tego jak na 150) i banujcie!!! -rycerz z poziomami lub z przedmiotami -Ścisła kontrola kont pod względem...
  9. złyy banan.

    S200

    200 świat bez giełdy oczywiscie i nieograniczona farma
  10. złyy banan.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Wiesz co możesz zrobić ,jeśli chodzi o wygiętego banana? Są dwie możliwości, albo trzy to już jak tam chcesz
  11. złyy banan.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    ty mnie nawet nie znasz ale gdzieś podłapałeś coś co ktoś wykupkał, więc wiesz tyle ile zjesz czyli kupkę idź tam klep deffa dla csa na tyły i życzę byśmy nie dzielili nigdy kwadratu
  12. złyy banan.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    * masz Top1 FO a więc Ci nie cisne xD kiedyś tam coś gdzieś było (ale się skończyło) / / / / żadnego stefanie, myślałem, że z wojsenami coś ugramy ostatnio, ale no cóż, chyba co świat będę przegrywać, może kiedyś to nastąpi <beczy><rotfl>ale fun jest, dymy są, "nieposzlakowana" i nie...
  13. złyy banan.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    podłapałeś coś tam nędzniku widzę wiesz, ja przynajmniej przegrywam w ekipach w których brakuję potencjału, a swoją osobą próbuję im pomóc, za to ty wygrywasz światy w konfie będąc w top5 ale od końca. Ale co by nie było staty jednak są, ja dalej pozostanę sobie szarym wyśmiewanym gościem...
  14. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    to było po wywózce 8)
  15. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    raz cie juz wywiozłem na s200 jak bedziesz zrobimy powtorkę
  16. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    zapiszę sobie ten post i cie oznacze, mam nadzieje ze hasła nie zapomnisz do forum
  17. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    no no, nie musisz sie tlumaczyc, mam dla ciebie oponenta już, moje pisanie z toba sie skonczylo to i tak dużo ze byłem w stanie ci odpisac ;)
  18. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    żeby coś takiego miało miejsce kiedykolwiek :( ale rozumiem zawsze to jakas riposta musisz o tym powiedziec dorotce bo on się katapultował jak dostał akcje
  19. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    no zwłaszcza na 181 jak ci napierdolilem i uciekłeś za kumpli, jedna akcja i dorotka za kumpli, to na classic nie wchodz bo drugiej wioski nie podbijesz
  20. złyy banan.

    Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    spoko 200 zapraszam na classic cwaniaku z konfederacji a o matke twoja nie pytałem
Do góry