Wyniki wyszukiwania

  1. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    -Umiera nam plemię LP które przechodzi do SwE -zmieniłem trochę kolor plemienia Yoda bo trochę się zlewał z Obozem
  2. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja

    Kultura brateńku, tam są napompowani karierowicze, tu... prawdziwi skilowcy którzy czynami! nie słowami udowadniają swoją wyższość ;)
  3. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    To chyba było by na tyle w kwestii nowych plemion... wpada korpo i dorzuciłem małe plemię Odrodzenie na północy
  4. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Dorzuciłem dwa plemiona KwK i *WP*
  5. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja

    Piękny świat, zero spin, zero oszustw.. czysty skil, szanuję!
  6. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Postaram się dwa razy w tygodniu, kiedyś robiłem raz na tydzień i słabo to wygladalo
  7. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    łapcie mapka nr 2
  8. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Wrzucam z sentymentu do mapek z twstats... może jest jakiś dinozaur co lubi cieszyć oko zabugowanymi mapkami
  9. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Gratulacje dla wygranych ale trzeba przyznać że robotę zrobiły dwie osoby...
  10. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Było tak że konta na których było pp nie szły do kasacji
  11. Totalnie Mocarny Gościu

    Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    Rewelacyjne ustawienia
  12. Totalnie Mocarny Gościu

    Konto Premium+asystent farmera VS menadżer konta.

    Myślę że możliwość zarabiania na giełdzie trzyma tą grę na powierzchni
  13. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ile lk macie?
  14. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    HOTS startuje, temat zamykamy świat już rozstrzygnięty :) Zamafiba zlejcie tych pyszałków. Oszczędźcie Wariatów i Łapankę bo są spoko ;)
  15. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Da się? Dla chcącego nic trudnego hehe Jeszcze zobaczycie że świat ten przerośnie s 100 ;) Jakbym robił kronikę to bym ją nazwał "Świat 150 - Kompromis" hehe
  16. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ohoho, grubo się robi. Widzę, graficy zaczęli działać :) Przestańcie płakać nad rozlanym mlekiem i gadajcie kto jeszcze startuje, bo póki co całe plemiona kibicują łapance ;) I pyk, memo-ankieta! Kto zgromadzi wincyj lajków ten wygra! Info potwierdzone przez support ;)
  17. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Na 99% nie, brak czasu.
  18. Totalnie Mocarny Gościu

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Wybitny, ale i druga strona nie pozostaje dłużna, składam modły i ofiary do Peruna by ten świat był tak samo ciekawy i oblegany jak ten temat na forum :) Brakuje mi tych starych masywnych swiatów, to co teraz jest to takie kupeczki malutkie :) i choć sam nie będę grał na pewno będę śledził co...
Do góry