Wyniki wyszukiwania

  1. Kichiyaki

    Bot na discorda

    Hej wszystkim, właśnie wrzuciłem aktualizację co dodaje język polski i przerabia co nie co komendy (tutoriale zostały zaktualizowane). Jak ktoś chce zmienić język wcześniej dodanej przez siebie grupy (wszystkie stare grupy mają ustawiony język angielski) to może skorzystać z komendy na screenie...
  2. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil gracza

    Nie napisałem nigdzie, że to nie będzie działać. Po prostu ładowanie tych danych trwa zbyt długo i z tego powodu są ukryte pod akcją 'Pokaż dzienne rankingi'.
  3. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil gracza

    Te dane wyświetlają się po kliknięciu 'Pokaż dzienne rankingi'. Ładowanie ich trwa zbyt długo by je ładować przy każdym wejściu na profil gracza.
  4. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil plemienia

    Raczej tak (nie wiem jak oni to mają zaimplementowane od strony technicznej).
  5. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil plemienia

    Ostatnia aktywność nie wyświetla, kiedy ostatni raz gracz logował się na konto, tylko kiedy ostatni raz wzrosła liczba punktów/wiosek/pokonanych jako agresor/przyrost punktów w jakiejkolwiek wiosce (można to całkiem prosto ogarnąć, wykorzystując dane udostępniane przez Plemiona). Nie widzę w tym...
  6. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil plemienia

    W jaki sposób przegięcie?
  7. Kichiyaki

    [Przeglądarka] Rozszerzony profil gracza

    Skrypt jest dostępny pod tym URLem (w głównym temacie jest podany zły URL): https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/Rozszerzony_profil_gracza.user.js Reszta skryptów TWHelpowych jest nadal w trakcie przepisywania.
  8. Kichiyaki

    Bot na discorda

    @PabloCanaletto Skrypty nie wróciły. Są całkiem spore szanse, że do końca roku wypuszczę nowe, zgodne z nowym API.
  9. Kichiyaki

    Bot na discorda

    A z dnim dzisiejszym powraca :). Temat został zaktualizowany. Kod jest dalej open source (poza infrą): 1. core 2. bot Co prawda jeszcze bez README, ale jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam do kontaktu na discordzie Kichiyaki#2064. Co do powrotu strony ze statystykami - są spore szanse...
  10. Kichiyaki

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    247 słucham Pana
  11. Kichiyaki

    TWHelp

    Z dniem dzisiejszym TWHelp kończy swoją działalność. Cały kod źródłowy jest dostępny na GitHubie.
  12. Kichiyaki

    Bot na discorda

    Z dniem dzisiejszym TWHelp kończy swoją działalność. Cały kod źródłowy jest dostępny na GitHubie.
  13. Kichiyaki

    zgadzam się z @ShadowBlackWolf w 100%!

    zgadzam się z @ShadowBlackWolf w 100%!
  14. Kichiyaki

    python

    I jak się sprawdza? Sam klepie kod za Ciebie?
  15. Kichiyaki

    *przegrana wisi w powietrzu*

    *przegrana wisi w powietrzu*
  16. Kichiyaki

    co tam ciekawego kreon?

    co tam ciekawego kreon?
  17. Kichiyaki

    no właśnie napisałem do Ciebie na discordzie, czekam na odp bez odbioru

    no właśnie napisałem do Ciebie na discordzie, czekam na odp bez odbioru
  18. Kichiyaki

    odpisz na discordzie kolego

    odpisz na discordzie kolego
  19. Kichiyaki

    [Pasek] Dysponent surowcowy

    chodziło mu o to czy masz repo na GitHubie z tym skryptem
Do góry