Wyniki wyszukiwania

  1. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Będziecie pamiętać, że jest zmiana czasu?
  2. skydwayler

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    No cóż, u nas też połowa tego nie ogarnia :D Nie wiem przez kogo byli podstawieni, ale któreś z dużych plemion na 100% miało z tym coś wspólnego.
  3. skydwayler

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie ma żadnej różnicy. Myślisz, że stefany nie były pokretowane przez apk? Myślisz, że adk nie było pokretowane przez witamy? Myślisz, że uwg i got nie były pokretowane przez N? Ti to w tych orkach to same krety mają z kolei :P Te plemiona mają tyle kretow, że sobie nawet nie wyobrażasz, ale...
  4. skydwayler

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ale kto się szczyci? To Wy tu przybiegacie i krzyczycie, że my tacy zajebiści jesteśmy, że mieliście o nas dobre zdanie, a już nie macie (Keymil przez Was codziennie poduszke moczy). Zauważ, że na tym forum speedów jest najmniej (poza eneczkami z zakazem :) i Wy rozmawiacie o nas, bez nas XD...
  5. skydwayler

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    bo jeden gracz zrobił ileś darm na bocie (zostały skasowane), pół plemienia na zapleczu (w sumie nadal mniej graczy niż inne plemiona) i wspieranie się legalnymi skryptami? niezła odklejka
  6. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Omg 42 strona ma u mnie jednego posta XD najs blokadki
  7. skydwayler

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    a największymi frajerami to będą Ci, co dostaną od nich wpierdziel
  8. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Co Ty wymagasz od gościa, który tak bardzo próbuje ośmieszyć speed, że znalazl dowody na samego siebie XD
  9. skydwayler

    [VIDEO] Kronika s190 okiem Rohańczyka

    Chorielek wyjaśniony Nie ma za co mickez, ale żebyś mnie zapomniał umieścić w podziękowaniach
  10. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    A jak się Panu nudzi Panie @Dunkhell , to niech sie Pan przyjrzy prującemu się tu wcześniej Panu @Backmonster, który kolejną darmę zjadł, na pewno kolejny gracz kończył na etapie jednej wioski
  11. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    A powinienem założyć inaczej? XD
  12. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Przyjrzyj się jeszcze plemieniu orki, strasznie przegrywają w wojnie z Wami, myślę, że profilaktycznie powinieneś zgłosić każdego gracza, który przejął wioskę temu plemieniu :)
  13. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Nie martwię się o Ciebie, nie obchodzisz mnie, po prostu jeśli o 9 rano widzisz, że koleś po drugiej stronie świata nie buduje muru od godziny to... no nie powiem co ale chyba się domyślasz. A jeśli chodzi o mnie to sprawdź czasem na czyj temat się wypowiadasz, bo uczciwszego gracza niż ja to Ty...
  14. skydwayler

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Weź wyjdz na dwór po prostu
  15. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A skąd pomysł, że skoro wszyscy mają iść dość i powrzucali ich do ignorow, to chcą o nich słuchać i wiedzieć "dlaczego?"
  16. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No generalnie to jak wrzucisz debili do ignora to się okazuje że nikt tu nie pisze
  17. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To nie jego wina przecież XD ale no miło by było jakby podzwonił od razu, bo o ile bez cofek jeszcze da się grać, tak z tym co się dzieje teraz to niekoniecznie
  18. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ale przynajmniej na te same msy wracaja hahaha
  19. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ja tak nie mam
  20. skydwayler

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    haha, pierwszy byłem
Do góry