Wyniki wyszukiwania

  1. Kolorowe Kredki

    Świat 200 nadchodzi!

    Jak będzie 3 świat pod rząd z farma to niezła taktyka żeby jeszcze więcej graczy oddalić od tej gierki. Ograniczona czy nie ograniczona to nadal jest farmienie, tak samo zbierak na swój sposób tez jest „małym farmieniem”. Kiedy ostatnio był świat bez farmy i bez zbieraka? Prostemu człowiekowi co...
  2. Kolorowe Kredki

    Świat 200 nadchodzi!

    BEZ MS ŻEBY BOTY PŁAKAŁY
  3. Kolorowe Kredki

    Świat 200 nadchodzi!

    Dobrze tez by było w końcu zagrać bez morali i blokady 1;10
  4. Kolorowe Kredki

    Świat 200 nadchodzi!

    cały czas wychodzą ostatnio światy z farma lub jak już jest bez farmy to ze zabierakiem. Wiec mamy nadzieje, ze w końcu 200 przede wszystkim będzie total bez farmy i bez zbieraka. -Prędkość dobrze by było +2 -techy proste -monety -rycek prosty ale z przedmiotami i ogniem olimpijskim (było to...
  5. Kolorowe Kredki

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Po drugiej stronie świata jestem i już manatki muszę pakować :( szybkie te trd, ze już nawet inna ćwiartkę pozamitało ajaja :(
  6. Kolorowe Kredki

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    nie ma to jak miec w 2 plemiona 9 czlonow i jeszcze plakac ze sie na nich jakas koalicja zbiera xd
  7. Kolorowe Kredki

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    no i limit wyfarmiony, 10k ledwo wbite przed koncem dnia
  8. Kolorowe Kredki

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    Wyjdzie kiedyś świat bez farmy i bez zbieraka czy to już odległa przeszłość?
  9. Kolorowe Kredki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Komendę swoją założył, co w tym złego
  10. Kolorowe Kredki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Pytanko, tutaj z zadań było oprócz 30% do produkcji surek jeszcze dodatkowe 20% produkcji drewna na 7 dni? Bo mam w inwentarzu, a nawet nie wiem kiedy się pojawiło :d
  11. Kolorowe Kredki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    z katapulty wyjebalo tego bandziii poza mape, jo sie pytom jak
  12. Kolorowe Kredki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Całe szczęście więcej. Telefon mój, służbowy, ojca, matki, brata i siostry, od kobiety i jej rodziców + telefony współpracowników. Ale do każdego konta wkładam swoje serce, wiec nie traktuje tego jako darmy bo jednak sam muszę zapracować na ich rozwój i bezpieczeństwo. Gardzę ludźmi którzy grają...
  13. Kolorowe Kredki

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Znowu support nic nie zrobił z chłopem co se w multi zrobił offa i mi moja darme zburzył gdzie se eko klepalem pod przejęcie, tacy ludzie niszczą ta grę a support milczy…
  14. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    juz nie wiem co gorsze, black czy joteska, chyba juz wole blacka, ale czekam na konfrontacje rozmowy obu panow
  15. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    dobra dobra, sam czy nie sam, solo dostałeś na pyrke od chłopa szybciutko, myślałem, że ty pro plejer, a jednak ty tylko rycerz na fo
  16. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    qrk a ty rozjechany zostałeś na tym świecie przez jakiegos bobka, a dalej na fo siedzisz, za duzo czasu widze do rozjebania masz
  17. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    rozpoczne z blackiem temat o pogodzie i do 18 rycerz nabity
  18. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    bam bam bam <cisza> cwicze ile sie da
  19. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    kupie range rycerza
  20. Kolorowe Kredki

    Dzień Dobry Misiaki

    Tego forum przez blacka sie czytać nie da, śmietnik się zrobił niesamowity :)
Do góry