Wyniki wyszukiwania

  1. Stuknięty

    Mapki dla 199 od Stuknietego

    Hejka, na prośbę kilkoro z was będę robił mapki i staty na tym świecie ;) Zrobię pierwszą dzisiaj jeżeli się wyrobie a jak nie to jutro ;) Wygląda to mniej więcej tak jak na poniższym linku ;)...
  2. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    No na Jubileuszu przepowiedzianego przez moją osobę pół roku temu w ten bardzo niestandardowy dzień 29 lutego nie może zabraknąć moich stat i mapek :D Pracuje właśnie nad excelem aby już wam pokazać ilości członków i masy plemion tylko wymaga to bardzo dużo czasu aby wszystko dobrze ustawić...
  3. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Jak by to się tradycją stało to mapki już są w produkcji ;) Jak oczekujcie to zostawcie lajkusia <3 jeszcze plemionamapa się nie zaktualizowała i nie mam jak zrobić :( http://pl198.plemionamapa.pl/
  4. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    hejka ;)
  5. Stuknięty

    Mapki 196 świata? By Stukniety?

    zacząć pewnie by pasowało kolejny projekt ;) Co wy na to ;) ?
  6. Stuknięty

    Mapy i Stuknięte Tabele ?

    Widzę, że mimo upływu czasu to nikt nie chcę się wziąć za przedstawienie mapy i statytyk. Chcielibyście abym u was na świecie zaczął to robić? Na światach Premium tego nie robiłem ale zawsze można zacząć ;) Zostawcie Lajka jeżeli byście chcieli abym kolejny projekt otworzył u was ;) Macie...
  7. Stuknięty

    Mapki i staty? Stukniety da rade?

    No nie wiem czy kolejny świat wydole o_Oo_Oo_Oo_Oo_O Dajcie znać czy działać coś żeby sprawdzić, czy co z tego będzie <3
  8. Stuknięty

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Co, pewnie by jakie mapki i staty machnąć na nowym świecie, co wy na to ;) ? Jak chcecie coś takiego jak tutaj robię to zostawcie łapkę i będziemy kombinować ;) https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapki-i-staty-by-stukni%C4%99ty.129916/post-2833494
  9. Stuknięty

    Mapki i staty by Stuknięty

    Ekip się naszło :D do jutra myślę, że wszystkie ekipy już zakończą przenoszenie i w miarę wyrzucą tych, co tego nie zrobili więc jutro zrobię pierwszą mapkę aby zobaczyć jak to wygląda ;) Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć moje umiejętności "Kartograficzne" + statystyki to zapraszam do tematu na...
  10. Stuknięty

    Amatorska Analiza By Stukniety

    Nigdy analiz nie robiłem i też nie znam aż tak dobrze plemion czy graczy w nich grających dlatego sięgnę po analizę opartą na statystykach oraz położeniu. Niestety na FO ograniczenie jest do 10 załączników (obrazków) w jednym poście i muszę zrobić kilka postów aby wszystkie plemiona złapać...
  11. Stuknięty

    Mapki i Staty By Stukniety

    Wrzucę coś wieczorem jak się dziś obronię <lol><lol><lol> Jak nie to gdzieś mam tego magistra i zabieram się za mapki i staty <lol><lol><lol><lol>
Do góry