Wyniki wyszukiwania

  1. Stuknięty

    [Pasek] Hermitowskie Notatki

    @hermitowski powiedz mi czy da się zrobić aby skrypt usuwał stare notatki przy dodawaniu nowej jeżeli raport pokazuje co jest poza wioską (czyli 100% udany skan) ? oczywiście przy ataku
  2. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Mapki w trakcie produkcji ;) Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki! Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D Mapka - Koalicja
  3. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Łapcie ;) Zrobiłem sumę stat aktualnego podziału świata na koalicje ;) Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki! Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D
  4. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Jakbym ci mógł opowiedzieć moją historię życia przy kawie to po usłyszeniu jej, na kolanach przepraszałbyś za to co wyżej napisałeś, ale jak ty książkę oceniasz po okładce to współczuję ci. Po tych słowach jedyny czas, jaki ci mogę poświęcić to czas na napisanie tego posta. Polecam zmienić...
  5. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    @mlecyk97 x Mephiree poprawiałem, zapomniałem formuły przeciągnąć :P powiedz mi, dasz mi radę dać screeny z tych barb :D sam bym z ciekawości podziałał z takim gifem ale nie mam poprzednich aktualizacji ;/
  6. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Mapki wrzucam za kilka minut ;) Plemiony które już wyprowadziły się z 200 świata: OB Grzyb LAS K|D NNŻ S200 Got DANCE zmieniło nazwę na WNH Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu
  7. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Dobra, zapomniałem ostatnio dać mapek :( Niestey budowa domu i dużo obowiązków na głowie :( dlatego macie staty jeszcze raz tylko aktualne na których już nie ma NNŻ bo przeszli/fuzja/rekrtuacja do Klasyka Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ---->...
  8. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Mapki wrzucę rano, bo niestety, ale niestety mam plik gimpa na innym urządzeniu ;/
  9. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Łapcie Upppke :D
  10. Stuknięty

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    aaa noo chyba trzeba dziś zrobić
  11. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    @Marzyciel. @wniebo czyli mogę już koty wrzucić do was? JAKO TRD?
  12. Stuknięty

    Mapki i staty by Stuknięty

    No to łapcie UP'ke ;)
  13. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Mapki w trakcie produkcji ;) Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki! Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D
  14. Stuknięty

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Ze zmian w aktualizacji to: SGMT poszło do TRD ( NOWOŚĆ !!! ) TRYB bez mała wyparował Ogóry również są już na wylocie Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki! Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D
  15. Stuknięty

    Mapki dla 199 od Stuknietego

    Mapki za chwilę, są w produkcji ;) Zapraszam na DC, na którym będą archiwalne mapy wszystkich światów! ----> discord.gg/g2QCW9essu Dziękuję za poprzednie Lajki! Zapraszam do zostawienia Kciuka ponownie :D
  16. Stuknięty

    Mapki dla 199 od Stuknietego

    Dobra, po 22 dniach pasuje aktualizację zrobić :D U was dzieje się dużoo jak na tak krótki czas, połowa plemion ze startu już wyparowało Nawet chciałem dodać wielkie YODA ale też już wyparowało :( Dodałem natomiast Sigmę oraz Meehka Z nowości to są jeszcze statystyki u góry, nie wnoszą dużo...
  17. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    @Marzyciel. Czyli teraz SGMT jak mam oznaczyć na mapie? dalej mam na inny kolor wasze człony mimo zmiany nazwy na TRD? xD
  18. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Widzę, że teraz narracja TRD/SGMT obraca się w moją stronę, bo gdy ich wrzucałem do statystyk jako jedność a wiodło się im bardzo dobrze i mogli pluć na prawo i lewo na FO to było wszystko okej i się z tego śmiali. A teraz nagle gdy dyplomacja została "nie po ich myśli", bo się nikt nie chciał...
  19. Stuknięty

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    teraz to i nawet stat wojny nie zobaczymy już bo DARMA przegrała :eek: :O :eek: :O o_O o_O o_O
Do góry