Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Miłej niedzieli,
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Współczuję Wam, oby nie spotkało Was to tych co się śmiali z ataku na bonusie nocnym ... 600 poziomów spichlerzy/zagród boli :/
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak mi się podoba ten pomysł z transferem graczy za PPki Od razu wystawiłbym Dzobiego xD Szotas kiedy wracasz na s197? Czy już na ss200 się zbieracie ? Bo nie można Cię atakować:/ akurat gdy wbiłem w końcu mistrza rekrutacji 5000, by wysłać fejkomat to nie mogę. Nie ładnie nas wystawiłeś:/...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobrze że kmic dal na tym świecie ochronę 1:10 na 60 dni, to mocno może wydłużyć grę xD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    to zły świat sobie wybrałeś lub wręcz idealny do nauki graczy -:- biorąc pod uwagę poziom akcji, możecie grać w tym miejscu do końca świata,.. nie wrzucaj wszystkich światów do jednego wora, są ekipy które potrafią dobrze rozpisać akcje :p
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kto to dzisiaj skończył gre? 350pononanych w obronie dzisiaj, ładnie się bawi ktoś..
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Już na pozioma kreskę xD
  8. S200

    Ale na świecie z farma nikt Ci nie każe farmic. Twój wybór Masz czas klikać eko co do minuty czy tam sekundy, nie masz czasu póścić zbieraka kilka razy dziennie to iks de.
  9. Mapki by Kreduś

    Ktoś zobrazuje jak wygląda dyplomacja wql? Marka solo gra czy już sojusze podpisane ?
  10. S200

    Jak najbardziej za ! Niech dadzą nieograniczone surowce każdemu, by wyrównać szanse tym co nie myślą. Nie każdy ma czas siedzieć i regularnie farmic/klikać zbieraka. Biorąc powyższe argumenty za ustawieniami bez farmy wnosze o wydłużenie bonusu nocnego i zwiększenie siły 10x krotnie w...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    https://pl.twstats.com/pl185/index.php?page=player&id=699665031&utm_source=pl&utm_medium=player&utm_campaign=dsref Ten to dopiero hit gracz xD co świat startuje tymi samymi kontami, leci na bocie do farmy, potem przejmuje te darmy, chyba, że nie zdąży, bo go rozbiora... Od 157 ciągle ten sam...
  12. S200

    Nie no zbierak mógłby być , na s100 nie było, na s150 nie było... S150 był bez farmy, grało się bardzo, ale to bardzo kiepsko:/ mogliby tylko ułatwić wygranie jednej ekipę, a nie koalicji 15 plemion:/
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    mówiąc większa, miałem na myśli większą, a nie w 10 osob i rekrutacja każdego co przyjmie zapke:D widzę markę Surprise... małe szanse że ktos bedzie chciał się z nimi mierzyć
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Cześć i czołem, jakieś większe ekipy planują tutaj start ?
  15. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    skoro tyle niezadowlonych osob z ustawień s150 to może je jednak zmienić? ograniczona farma nie przekonuje farmerów, gdyż wyrobić limit to bedzie "formalność" Skoro osoby które grają na świetach tylko bez farmy, bo czas, praca, szkoła itp, ale potem siedza 24h broniąc konta, to żeby było...
  16. Świat 150

    Do czego zmierza ta dyskusja wql? Piszecie takie kocopoly i się przekrzykuje nie jakie ustawienia są lepsze zupełnie nie wiem po co??? Coś to zmieni? Ustawienia świata, wszelkie parametry są już dawno ustalone. Nie zmieni tego pisanie tutaj. Jakie ustawienia będą to się dowiemy tak jak...
  17. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Witam, Chciałbym zapytać się po co wql są rundy typu wysyp barbarek? żeby gracze którzy stawiaja pierwsze kroki mogli podbic jakieś wioski i przez przypadek nikt ich nie zaatakuje? ja rozumiem szybki start, są skrypty wystarczy z tego skorzystac i podbicie tych 50-100 wiosek przez kilkanascie...
  18. Skrypt do wyrownania surowcow

    jak ja uwielbiam jak ktoś się wypowiada nie zagłebiając się w temat. jak w polityce. jak nie chcesz lekceważyć graczy to się nie wypowiadaj więcej, bo tym pokazałeś że masz w pupie graczy. i wypowiadaj się nastepnym razem na temat. wg. mnie taki skrypt to fajna sprawa, chętnie bym go używał...
  19. Dyskusja Ogólna

    i znowu blokada serwera na całe popołudnie :/
  20. Dyskusja Ogólna

    moze zjedz snicerssaaa?
Do góry