Wyniki wyszukiwania

  1. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To że dostał tyle na minus było już bardziej skutkiem niż przyczyną podjętej decyzji.
  2. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    mAgi do knagi.
  3. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Faktycznie, 16.04 napisali że ustalają 8.05 jako datę startu wojny... ale to tak nie działa, że jedna strona ustala sobie taki dzień jaki im się podoba i tyle. Na ich wiadomość odpisałem, iż termin wypowiedzenia to 30 dni i pomimo tego że nie zostały spełnione warunki umowy, aby można było...
  4. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Czytaj ze zrozumieniem. Różnica między końcową granicą, a ta Mankovskyego to 300 wiosek. Różnica między granicami, a nie różnica w wioskach między stronami. Czyli z granicą Mankovskyego nadal byłoby 1900 wiosek za dużo po waszej stronie, wliczając w to wioski n!. 1900 zamiast 2200, czyli także...
  5. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Z całym szacunkiem do Mankovskyego, ale niestety nie są to fakty :) Między jego propozycją granicy, którą liczył, a końcową granicą jest 300 wiosek różnicy na korzyść AoS i key. Czyli, jeśli jego granica byłaby błędna tylko o 300 wiosek, to nam brakowałoby teraz około 600 wiosek a nie 2200. Nie...
  6. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wrzuciłem tylko dla sprostowania ;)
  7. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    38713 wiosek na świecie 19357 dla AoS + key 19356 dla MB + MB1 19357 : 2 = 9678 ( lub jak kto woli 38713 x 0,25 = 9678 ) To AoS ma za dużo o 43 wioski, a key 2179.
  8. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Who let the dogs out?! <cisza>
  9. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Od P też nie spodziewałem się że dotrzymają tego 60/40 ;) A wyszło w sumie na to, że od nikogo nie można się spodziewać już teraz że dotrzyma pixelowej umowy <shrug>
  10. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To chcesz mi powiedzieć że @Mankovsky jest imbecylem bo źle policzył? xD
  11. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XD Po 1, żadnego posta nie skasowałem, przeszukaj jeszcze raz, a napewno znajdziesz go tam gdzie był xd Po 2, te screeny - to przecież ataki na wioski po uwu bodajże, które już leciały zanim wioski przejęli. No pewnie było pare wyjątków ze atak poleciał jak już wioska była przejęta pare godzin...
  12. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzę że za dużo przebywasz z waszym dyplomatą, bo odwracanie kota ogonem to wasza specjalność ;D
  13. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wystarczy niektórych zapytać co wysłali xd Nie wszyscy od was mącą jak ich dyplomata ;) W sumie trochę takie wtf. Wy wysyłacie katasy na te wioski, a przywalasz się o to że się o tym dowiedzieliśmy? xD
  14. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Serio? To teraz będziesz udawał że nie lecą burzaki dopóki one nie wejdą? xd
  15. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie wiem co tu więcej wyjaśniać ;)
  16. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Przecież nawet jak wioski przejęte przez naszych graczy, to dalej wysyłacie ataki na dane wioski xd
  17. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poszukaj, pisałem że nikt wam nie broni wysyłać tam offów, byle nie poleciały szlachcice i burzaki :) No ale problem z czytaniem to widać ogólnoplemienny u was ;)
  18. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Aktualnie to rozgrzewają się burząc teren który pozostał do przejęcia, widocznie muszą potrenować czy coś :)
  19. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Widzisz, tylko w tym problem że mieliśmy "koleżeńskie" relacje między dyplomatami i ustaliliśmy "luźną" granice, którą potem przestawimy bo nikomu nie chce się sprawdzać obliczeń Mankovskyego. Oczywiście gdy nadeszło "potem" czyli jakieś 10 dni później chyba, to dyplomata key nagle uznał ze nie...
  20. Szapri

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Szczerze to nie chciało mi się szukać. Przejrzałem tylko zdjęcia w telefonie bo to szło szybko ale nic interesującego nie znalazłem na ten temat. Mam ewentualnie screena jak gracze proponowali nam wioski, których nie wzięliśmy bo dyplomata chaos powiedział ze najpierw potrzebne wypowiedzenie...
Do góry