Wyniki wyszukiwania

  1. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Stfu to nie plucie jak coś pafciu. Ten skrót oznacza coś innego. Nie dziękuj
  2. Santi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    A jak była przewaga koalicji black, miśki i ez nad xmas i km to jakoś nie narzekali. A teraz im to przeszkadza. Dziwne
  3. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ty ziomek nie kręć. Bo piszesz raz że próbowano cb zapraszać na światy ale nie odpowiadasz na zaproszenia po czym w wcześniejszych postach napisałeś do czeski czy nie miał dobrych relacji na 190 z filipo. Bo darme tam robiłeś nie kleji sie coś. Na dodatek piszesz o luk jako stary normalny xmas...
  4. Santi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Nie wstydź sie. Komu mam podziękować za pozwolenie wygrania świata?
  5. Santi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    A pochwalisz sie pod jakim nickem grałeś w tych xmasach?
  6. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    ,,Sam siedziałem z powstańców na copie w Rav, by atakować niejakiego Tesiego z byłych masek, których podjumało GG. Czego nie rozumiesz, dziecko? Z powstańcami nie znam do końca historii już pisałem. Grałem wtedy akurat u nich i miałem wygrywać świat. Tam poróżniła się rada.,, Twoje pisanie...
  7. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Ferrek nie grał na copie w xmas na 94 Ankieta w xmas żadna nie była okłamana. rav skosowalo GG i powstańców i ci gracze bez problemu wbili na copy żeby tacy kosownicy nie wygrało świat( alezyto dziwne) tutaj nie zaprzeczam bo niektórzy sami chcieli wbić na copy. Nie porównuj jedną miarą xmas i...
  8. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jezu co to za przygłup??? Ten pini grał w najbardziej honorowym plemieniu na 94 św xD słynne kruki aka ravens Pierw skosowali sojusznika GG Potem skosowali drugiego sojusznika Powstańców (ferrek pewnie pamiętam) na rzecz wrogów czyli xmas xD By potem przegrać z xmas. Huberto rozumiem że...
  9. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Fakt obrażałem nie tego co trzeba jak widać no ale z tym głupi do cb to stwierdzam fakty jakby nie patrzeć. A z racji że już cb nie ma na tym świecie to możesz siedzieć cichutko i nie szczekać zbyt głośno
  10. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Mordo koalicja 3 plemion 3 nazwy plemion w nazwie. Na tym świecie tylko 1 plemię będzie w nazwie zwycięstwa. Spalik jednak nadal ty głupi. Landos mógł nie zrozumieć ale ty na pewno nie zrozumiałeś bo głupi jesteś
  11. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Jednak głupi. Wątpię żeby wileczek sie przyznał że wbił na świat też z darmami. 1 człon na pewno był jeśli ogarniasz tw stats to zobaczysz jakie plemię było przejmowane na początku gry. Wielkie miśki(może dlatego nikt nie chciał przyjść tutaj na świat bo na 176 było was pewnie z 15 xD)wygrały...
  12. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Na tym świecie nie mieliśmy żadnego kreta nie licząc paru graczy w black no ale już wiadomo co nie xD Co do darm odrazu dwadzieścia(plus 2 człony miśków),black też wbiło na świat z darmami i im tego nie wypominacie czemu nie? Nie wiem nie interesuje mnie to zbytnio. Miśki na bank też przyszli z...
  13. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Z piątki plemion Xmas,Km,black,ez i miśki to miśki najslabsze. Największe wasze osiągnięcie na tym świecie to zmienianie awatarów na grincha plus podpisanie soja z black
  14. Santi

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    To świat 200. Nie dziękuj
  15. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Więc uczciwy finał X-MAS vs KM a potem lecimy wspólnie na kolejny świat RAZEM 8-)
  16. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    pafciu na pewno czyta ale ma ciszę w eterze nadal
  17. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    miśki ale wy przejmujcie sie swoim sojusznikiem a nie naszym
  18. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Sojusz X-MAS z KM jest tak mocny jak obrona miśków. Więc nie ma co się bać xD
  19. Santi

    X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

    Byś lepiej ten czas poświęcił na bronienie konta swoich kolegów z plemienia. Przynajmniej na fo jesteś wyszczekany
Do góry