Wyniki wyszukiwania

  1. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Co się dzieje? TOPowe konta UwU na banicji? Ale jak to? :O
  2. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dzień dobry proszę pana <szampan> Bardzo mi miło pana tutaj widzieć, szkoda tylko że w tak kurewskim towarzystwie jak ten u góry aka kakashi chuj wie co to za napletek w ogóle był, ale coś się musiało wydarzyć, że tak wyskoczył spod buta hinyhakera. @Kreonomaxx Będzie pan czynnym uczestnikiem...
  3. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    zostawiłem w twojej matce kondoma, idź go wyjmij
  4. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty zjebie genetyczny, masz takie coś jak wiadomości w grze, a nie się produkujesz tu na forum pedale
  5. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widzę, że hinahaker coraz bardziej śmieszniejszych ludzi bierze do swojego eksperymentu <rotfl>
  6. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Nie odpowiadam na jakieś słabe zaczepki, kto ma wiedzieć ten wie jak jest i tyle, a ty sobie możesz jedynie w swojej głowie dopowiadać i tworzyć różne scenariusze, w które jedynie uwierzą twoje przydupasy i poklepią po plecach by mieć o 5 darm więcej<rotfl> Zgrywasz fifa rafe, a męczycie się z...
  7. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ten MephistOne poza tą grą nie widzi nic innego, nie ma co zwracać na niego uwagi, jego zdanie znaczy tyle co nasze wczorajsze gówno <lol> Odklejony chłopaczyna, który powoli zauważa, że jego przecudowna koalicja idzie na dno jak titanic <rotfl> Całą gre będzie szczekać na forum, zamiast zająć...
  8. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Patrząc na logi to Kozer też sam wyszedł <rotfl> Mechanizm pozostaje dalej ten sam, tracisz wioski = nagle nie ma cie w plemieniu, i to nie ważne w której koalicji jesteś <piwo>
  9. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Wasi nowi sojusznicy podłapali te metody i robią to samo <rotfl><rotfl><rotfl>
  10. SkocznyTygrys

    Mapy i Stuknięte Tabele ?

    Jeśli masz takie nadchnienie i motywacje to rób śmiało, jakbyś potrzebował więcej informacji o pewnych graczach bądź plemionach - pisz śmiało załatwimy informacje z pierwszej ręki <cisza><cisza><cisza>
  11. SkocznyTygrys

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Siemanko Cześć
  12. SkocznyTygrys

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    no pewka wielka Gehenna
  13. SkocznyTygrys

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    007 zgłos się, ja tygrys zgłaszam się
  14. SkocznyTygrys

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    To ty chyba na oczy nie widziałes proplayer'a ''Kermitto''
  15. SkocznyTygrys

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Ja też szukam kolegów :(
  16. SkocznyTygrys

    Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

    Jakieś ekipy mocne wbijają ? :)
Do góry