Wyniki wyszukiwania

  1. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niesamowita premier league, najlepsza liga świata xD
  2. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No to niezła ta premier Liga xD
  3. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Aż tak to nie.
  4. Qrk Shooya2

    Kącik kulinarny

    Akurat Ja uwielbiam takie kokosanki.
  5. Qrk Shooya2

    STOP ABORCJI!

    XDDD Ten temat to kopalnia humoru jednak.
  6. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ogólnie ta baza to jest duże ułatwienie. Czy jest to bot. Jest, tak samo jak stronki do rozpiski. A co do argumentu o tym, że można to sobie zrobić w excelu, tak można. Tak samo jak można wysłać klina samemu, a może to zrobić maszynka.
  7. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jesteś dwa razy lepszy? Bo masz dwie kropki
  8. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nieprawda, specjalnie zrobili ten świat bez farmy żeby bociarzy nie było...
  9. Qrk Shooya2

    Kącik kulinarny

    Ale założycielem tematu jest blaczek ;/
  10. Qrk Shooya2

    Kącik kulinarny

    U mnie dzisiaj humor gitówa.
  11. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślę, że piwniczaki ze speed by każdemu w telefon zaglądały żeby wyszpiegowac ile gdzie kto ma woja. Serio.
  12. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XD
  13. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    PSG do boju!
  14. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A jakby przypiąć im blaszkę której nie można ukryć. "Bociarzy, wstrętny oszust"?
  15. Qrk Shooya2

    Kącik kulinarny

    Ale jaka smaczna. Chyba tylko Jagnie lepsze.
  16. Qrk Shooya2

    Kącik kulinarny

    Dobry dzień. Dzisiaj na obiad wjeżdżam na moje ulubione danie. Stek wołowy z pieczonymi ziemniakami i paleta surówek. Surówki raczej zostaną niezjedzone Piękny to jest dzień.
  17. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kara może być. Wystarczy dać kasację konta na którym chociaż raz była odpalona maszynka. To, że tego nie zrobią to już inna sprawa i jestem tego świadomy, co nie zmienia faktu, że taka kara jest adekwatna.
  18. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wydaje mi się, że działa do końca kolejki normalnie. Pewien na 100% nie jestem bo bana nie miałem dłuższego niż parę H, ale z obserwacji tw statsy wydaje mi się, że normalnie klepał barbki.
  19. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    1.Tutaj kara też nie jest równa. Będę się pozytkowal tylko tym światem, ale sytuacja jest analogiczna do każdego tak na prawdę. 2.Liczby będą przykładowe, bo nie znam dokładnych liczb zbanowanych na plemię. Przedstawię Ci teraz dzialanie kary czasowej. Załóżmy, że każde plemię dostało ban na...
  20. Qrk Shooya2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Możesz wierzyć lub nie, Ale widziałem taką sytuację, gdzie plemię zjadło wioski frontowe zbanowanego chłopa, po czym oddali mu jak wrócił, świat był szybki na pewno, ale dokładnych ustawień nie pamiętam. Co do Bana, Moim zdaniem powinni leci kasacja konta, niech gra sobie od nowa. 5dni to żadna...
Do góry