Wyniki wyszukiwania

  1. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Ale masz ptsd po przegranej na 135 xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Co za typ xD
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Yhm rozumiem, że mam Ci przygotować pisemne zeznania 10 świadkow podpisane w obecności notariusza? Popytaj się graczy u siebie w plemieniu albo byłych graczy speed czy były takie rzeczy na ich grupkach, może jakiś uczciwy Ci odpowie xD
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Akurat mam na to screeny;)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja nie gram w speedach, info od ich graczy;p
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak już jesteśmy w temacie speed to nie zapominajcie, że na ich grupce na fb sprzedawali boty za 1k pp xD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pamiętajmy, że to nie jest szary gracz tylko radny tego plemienia xDD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Żenada
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tam połowa waszego plemienia się wtedy na fo podniecała, że rozwiązaliście wariatom plemię, nawet sobie z tego filmik nagraliście - teraz niby tego żałujecie? To ktoś niedobry zrobił i już z nami nie gra xD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To co teraz zrobiliście jest jeszcze grubszą akcją więc czekamy
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę, że od rozwiązania wariatów na s150, speed zaczęło wdrażać coraz bardziej radykalne metody mające zapewnić im przewagę - a to dopiero początek świata.
  12. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    No rozumiem, że ciężko jest rozmawiać na normalne argumenty - przecież to wymaga pewnego wysiłku intelektualnego. Ale łatwiej napisać komuś, że jest idiotą;) Również uważam rozmowę za zakończoną
  13. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    mieli tylko 10% mapy a każda wioska miała zburzoną zagrodę na starcie. "Pewnie", "Wydaje mi się" - na tym jest budowana legenda speed? xD
  14. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    To trzeba było pozwolić im się rozpaść, mielibyście chociaż jedne plemię przy którym moglibyście się pochwalić, że je rozjechaliście. A tak to ciężko sobie przypomnieć jakieś wasze wspaniałe osiągnięcia z s150 (chyba, że chcesz mi o jakimś przypomnieć). No kiedy podpisujesz się w 75% świata to...
  15. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Do pokonania wariatów musieliście rozwiązać im plemię, a jak w dyplo zrobiło się wyrównane to dostaliście w pupę na froncie.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O kojarzę Cię, grałeś na s150 bodajże w nuppkach. Niestety, nie należałeś do grona najbystrzejszych osób i widzę, że upływ czasu nie był dla Ciebie w tej kwestii zbyt łaskawy;(
  17. Świat 200 nadchodzi!

    Przecież można wysyłać grubych z różnych wiosek i tam limit 200ms nie obowiązuje;p
  18. Świat 200 (06) Jednostki

    Zwrócę uwagę, że w tym wypadku nie wygrywa opcja Łucznicy NIE + Chłopi NIE ale opcja Łucznicy TAK + Chłopi NIE. Łatwo błędnie zinterpretować wyniki kiedy łączy się pytania;p
  19. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    byłoby bardzo fajnie, ustawienia specjalnie zrobione pod grę na 1 plemię a przyjdą jakieś muły i na upartego pchają się w te kilka członów bo inaczej nie potrafią
  20. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ten zły support, bez powodu zmniejszył limit graczy w plemieniu
Do góry