Wyniki wyszukiwania

  1. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wreszcie koniec,dzięki za grę współplemieńcom i sojusznikom,rywalom życzę lepszego dowodzenia na nowym swiecie...AVE OMERTA!!!
  2. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Gratuluję wygranej,życzę powodzenia na nowych światach
  3. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    leszcze i konfa vs nt i whl obecne staty tak defacto bez znaczenia,oba plemiona łapia latwy teren a centrum stoi
  4. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Boli was Wielki KATALON i pierdolicie 3 po 3,bogiem gry nie jestem ale jestem rzetelny w tym co robię i takiej postaci nie kreuje jak wy dla swoich osób gdzie gracie często po 2-3 osoby a i tak nie wychodzi.Czas mnie ogranicza ale robię ile się da,nie łgam opowiadając niestworzonych historii o...
  5. Paweł Katalończyk

    Mapkie

    Brawo,robicie największą prawdopodobnie akcje serwera,w 3 dni nabijajac 108mln RA do 266mln RO (stosunek 1 do 2,5 na korzyść obrońcy) zyskując 34...Brawo!!!! Wrzuć dla porównania ostatnie staty faty/odwet w ataku i omerty/watch z ataków w dniach których bili(ich akcji na waszą koalicję)...okaże...
  6. Paweł Katalończyk

    Mapkie

    Ja wiem Duniek że się martwisz że braknie nam grubasów aby przejąć was i rózbiórki...ale to już nie wasz problem będzie tylko nasz jeśli zamiast grą bedziesz probował manipulować i podniecać walkami z barbarkami.... Co do reszty Rad Plemion,zróbcie jedną wojnę,globalną histeria,dcs,just i...
  7. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie chwal dnia przed zachodem słońca bo idzie ocieplenie<luzik>
  8. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Podsumowanie akcji koalicji totalnej kompromitacji(rekrutacji) na mapie po skończeniu zżerania darm wychodząc na minus na własnej akcji utapiając 2700 offów w stosunku 3,5 do 1 na korzyść obrońcy xD
  9. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nie składam obietnic bez pewności pokrycia jak co niektórzy założyciele,pożyjemy zobaczymy,macie sporą przewage w wioskach, pytanie czy ją wykorzystacie czy będziecie ją tracić jak zobaczycie opór po czasie kiedy jedliście porzucone konta bijąc z dwóch stron,czas pokaże ale wierze w swoje plemie...
  10. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Coraz lepiej,darmoszki i rzucone konta chyba się skończyły:DDD
  11. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Pierwsza akcja gdzie można się bronić na równych warunkach i stosunek 1 do 4,dlatego pewnie taka cisza koalicji rekrutacji w dniu akcji,boje się pomyśleć co sie stanie jak imperium zaatakauje Fate:DDD
  12. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nie pchałem się na front i tu tez się nie pcham ale info że grałem zaplecze zawsze?haha 99 front piska brawo,potem piska HEG,109 front Mucia,113 Front....dalej wymieniać,bo jest tego masa i nie na koniec świata a cały świat,to że dobijam to kazdy to powinien zrobić aby nie przedłużac swiatów...
  13. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    kasta,cyrk i raczki to 60% świata po podziale,to że rączki po tym jak zrobiły robote z interesu wykopaliście dla blach to już inna sprawa dcs/histieria bije sie tylko z nami i są wieksi sami od nas jeszcze dochodzicie wy,więc potencjał macie znacznie wiekszy więc logiczne że będziemy w plecy...
  14. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    jakbyś pograł na światach gdzie ja organizowałem plemiona to byś wiedział,grając na światach premium gdzie świat załatwia sie dyplo a nie organizacją to nie zrozumiesz tego:D 183,teraz 185 to samo,wieksi bija mniejszych i z tyle gry,ale coż na nofarm trzeba mieć czas aby ogarniać a ja po rocznej...
  15. Paweł Katalończyk

    Mapki BySanta

    Mapka ładna za co lajk,jedynie prośba o zmiane kolorów na granicy DCS/258 -OTC- można na mapce dodać Jedyny błąd poważniejszy to chyba *SKT* dodane jako człon SKI jeśli SKI ma 3 człony jak w dyplomacji
  16. Paweł Katalończyk

    Dzień Dobry Misiaki

    na 141 grałem w wydrach i nikogo nie wystawiłem,byłem szarakiem i tak skończyłem a to że nie wzieli Ronaldo do końcowego za 3 miechy gry pochwaliłem,wywalenie ohtara czy rgadziny nie...nie mylmy faktu bo nie mialem żadnego wpływu na finalne roztrzygnięcia poza swoją grą na 152 nie pchalem sie...
  17. Paweł Katalończyk

    Dzień Dobry Misiaki

    Pokaż mi to PW bo nie pamiętam abym się komuś odgrażał,nawet pisałem z waszymi i rozmowy były w miły sposób prowadzone czy z Ave czy z Kaya,0 spin ale chcesz to się pałaj to wygraną rekrutacją na małym randomowym plemionkiu z obrzeży skoro nic innego ci w życiu nie zostało,a i mam się dobrze...
  18. Paweł Katalończyk

    Dzień Dobry Misiaki

    1wioska z akcji,10 z rekrutacji HSO,jest się czym chwalić i obrażać budując swoje ego maluczki czlowieku...widzę że bardziej boli cię moja nieskalana kosami osoba niż to że front z małym plemionkiem wyłącznie rekrutacją musicie pchać... żałosne
  19. Paweł Katalończyk

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Są najlepsi od lat mimo że skład sie zmienia,czy ruszają z centrum czy z obrzeży...aby przegrać musieliby się bić z każdym chyba ale każdy dba o swoje interesy a potem tej machiny nie da się zatrzymać,bez sensu jest to ciągłe pitolenie o botach...a to dzięki nim inne plemiona są bliżej...
  20. Paweł Katalończyk

    Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

    Paczki,techy i 300ms to jednak minusy...koscioły jak kto lubi...ja czekam na cos w stylu ustawien s101 z monetami,brakami morali itp https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Światy-101-i-102.122398/
Do góry