Wyniki wyszukiwania

  1. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cieszę się upocuchy,że tyle wrażeń wam przyniosło moje zbanowanie przy poniedziałku XDd tyle oznaczeń od fanów że nie wiem od czego zacząć
  2. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Heh i unban pisałem że za niewinność
  3. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    choriel jbc nie ma z tym nic wspólnego więc jak coś to możecie mnie tu oznaczać i wyzywać za tego mitycznego globala a mnie jak coś to też średnio interesuje xd Nie zapomnijcie oznaczyć ok 3400 innych osób żeby każdy dostał po równo.
  4. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Za niewinność kurwo, jak zawsze
  5. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Coś tam się kiedyś złamało prawo XD To nie Global paparuchu
  6. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chujowo, mam alergię na brzozy a dziwki pylić zaczęły, + problemy z sercem przez dzisiejszą akcję XDD
  7. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To ci wyszło wystawiłem się na lepe dobrze ze od Ciebie XDD uczcie się od toxica z Witam leszcze jak to się robi
  8. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kompromituje się w oczach twoich, i reszty leszczy z apk i ares czyli jakieś 10% tutaj,dla reszty jestem wzorem do naśladowania i latarnia wskazująca drogę podczas sztormu
  9. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Leci, sezon grillowy rozpoczęty więc grilluje sobie właśnie warzywka i nie tylko, tak lubię najbardziej
  10. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dla ciebie też wystarczy pasztetowy, tylko nie wołaj już marzyciela i Świetlika bo bd musial sięgnąć po kostki :/
  11. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O właśnie otworzyłem dla ciebie pasztetowa od Dudy, zjawiłeś się w samą porę, grzeczny lakiernik
  12. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wypadałoby napisać coś wulgarnego teraz ale aż takim chamem nie jestem chyba
  13. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    wiem, że WTSK ale to tak jakby o nas @TheSzumix x Ramajad @Bl-ack sno-w @Afrykański Czarodziej
  14. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    NIEBYWAŁE POŁĄCZENIE NEURONÓW
  15. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    chyba, że tej od lakiernika heheheheheh
  16. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jeszcze @Afrykański Czarodziej aspiruje do czworokąta ale musi przeprosić za obrażanie mojej mamusi na 186 XDD
  17. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    coś ci sie pomyliło, to ja tu decyduje czym cie akurat dzisiaj mam ochotę poczętstować nigdy na odwrót
  18. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Pietrek z Sosnowca ma na bank w tym jakis interes, już raz to zrobił z kolumbijskiego IP dla fIESTY
  19. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    chuj cie obchodzi ale pytać się możesz frędzlu
  20. WIELKI SUŁTANAT

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no i taka jest roznica między potęznym wojownikiem Kanarem a NIEGDYS PRZEPOTĘŻNYM OHTARKIEM (teraz słabiakiem), Kanar wbił pomóc a Ohtar uciek
Do góry