Wyniki wyszukiwania

  1. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Wnioskuję o wydalenie stąd pikinierów i mieczników <cisza>
  2. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Jak wywalisz gunfo z ust to dalej niesmak pozostaje. Szczególnie jak wcześniej zastanawiałeś się czy to zrobić. Ja tam preferuje dokładne szczotkowanie zębów.
  3. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Świetne wiadomości, będę chyba śledził nawet jak skończę grać <przytul>
  4. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie psuj se psychy, nie warto
  5. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie było mnie ostatnie 200 stron ale słyszałem że posypały się bany za darmy i pushing. Ehehehehehe, dusić i dociskać darmiarzy, reportujcie co się da <cisza> <cisza><cisza> Speed wciągajcie wioski szybciej
  6. Qorny v2

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    @aszxqw92 siema ziombel, Speedów nie lubię, wiadomo za co, wiadomo gdzie. Ale powodzenia tam z projektem, lovki <3
  7. Qorny v2

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Na Classicu wzięliśmy ich do siebie, więc jakby Classic miał blachy to podejrzewam że Ash mógłby jedną mieć. Więc nie do końca takie projekty są skazane na porażkę, fuzje to coś normalnego
  8. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Elegancka sprawa @Fabcio te mapki i statystyki <jupi>
  9. Qorny v2

    Jedyna celna analiza dyplomatyczna i plemienna

    Jestem fanem
  10. Qorny v2

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    W zasadzie to bardzo normalne i ciekawe że TOP plemiona się zmieniają. Mam nadzieję że teraz w kolejnych latach o ile jakieś będą też przemiesza w tabeli bo liderzy są coraz starsi, średnia wieku graczy też jest bardzo bardzo wysoka.
  11. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    Dokładnie jak Generał Dupcia powiedział <szampan>
  12. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    No tak, oczywiście że ułatwiło. Deffowaliśmy północ naszą (gdzie byłem KO i wtedy byłem głównie bezrobotny haha) waląc full na południe + potem akcja o której wspomniałeś. To dość logiczne że musieliśmy zamknąć któryś z frontów bo od tego zależało nasze (i P!) przetrwanie. Jednak deff o którym...
  13. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    @.MartinS Dobra, jedna BARDZO ważna wstawka. Ukatrupienie Jerry to była skoordynowana akcja wyciągnięcia około właśnie 12-15 graczy do SSS tworząc z nich sporą wyspę na około 60-65 wiosek. Gracze Ci mieli przejść do nas wcześniej z plemienia które przegrało wojnę z Jerry, jednak ich pozycja...
  14. Qorny v2

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    U mnie wszystko w porządku Sky, ja darmy nigdy nie robiłem i nigdy nie zjadłem bo tego nie potrzebuje.
  15. Qorny v2

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Zrób research @skydwayler albo się nie wypowiadaj bo rzeczywiście z matematyką się ośmieszasz xd
  16. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    To różowe to nie pamiętam co to było, ale szybko było zjechane do wspólnej granicy z P! Mapki dobrze pokazują że cała koalicja biła się na około praktycznie bo dobrze byłoby tu jeszcze dołożyć kontekst kto w kogo najbardziej bił na prio. Ale to już sobie podaruje bo za długi temat wyszedł
  17. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie chce mi się, to poglądowe staty Hałsik bo zawsze jakieś typy kogoś wywalają xd
  18. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sprawdzałem z ciekawości, jakby ktoś był ciekawy APK - Stefany: Strona: 1: Plemiona: A.P.K, P.P.K Strona: 2: Plemiona: STEF4N, STEF4M Timeframe: Od zawsze Wszystkie przejęcia: Strona 1: 121 Strona 2: 26 Różnica: 95 Przejęcia WROGA : Strona 1: 8 Strona 2: 2 Różnica: 6
  19. Qorny v2

    Analiza świata by ©Qorny

    Spoko, ja pamiętam jakie były jaja z tymi blachami za RA / RO / RW na 137 na koniec i to zdecydowanie nie były 2 osoby ;) Zresztą każda taka blacha jest nic nie warta.
  20. Qorny v2

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zostaw ich w spokoju, inni grają na pierdyliard coopów, my mamy po prostu wielu graczy od jednej rzeczy ! PS. Jak ktoś chce na forum zaufanych TI to wystarczy wydać 1500 PP bo podobno każdego BluE akceptują. Pozdrawiam <3
Do góry