Wyniki wyszukiwania

  1. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ciekawe te nowe światy, połowa topki to człony jednego plemienia, a druga połowa to sojusznicy. Pora rozpocząć igrzyska, bo zapowiada się naprawdę zacięta walka, a jedyny front to prawdopodobnie będą rozbiórki siłowe
  2. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Siema
  3. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    siema
  4. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    jakie są koalicje? To wieczorem może jakąś mapkę zrobię .Wszystkich plemion nie będę wypisywał bo na tym etapie to i tak nic nie będzie widać. Bardziej koalicyjnie bym podszedł do tego.
  5. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    nudny świat się szykuje,nie ma nawet "pro graczy " Forum leży,nawet nikt mapek nie robi
  6. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    to możecie gdzie wrzucić zaproszenie.PP pozbieram wioskę zostawię
  7. Scorpi0nPL

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    jest tu chociaż jedna ekipa która gra ostro na pp? Są gdzieś puste giełdy,bo na k65 jeszcze trochę i będzie pełna...
  8. Scorpi0nPL

    Special 26!

    Omówimy to przy najbliższej okazji,bo do końca nie wiemy z czego to wynika,pozdrawiam Team Scorpi0nPL
  9. Scorpi0nPL

    Dyskusja

    Siema, mogę z wami ZAGRAĆ? Nie chciałem, ale wygonili mnie przyjaciele z innego świata i kazali iść na arkadię.
  10. Scorpi0nPL

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Witam wszystkich bardzo serdecznie.Liczę na piękną i emocjonującą grę ;) Nie chce mi się 90 stron czytać,ale widzę po nickach,że są już pierwsze niepisane koalicje :P
  11. Scorpi0nPL

    Wydarzenie: Podróżujący handlarz (VIII 2018) - komentarze

    Fajnie wiedzieć,ze jest limit dzienny przydzielania expa... Obliczył ktoś ile pp trzeba wywalić,żeby przejść całą trasę?
  12. Scorpi0nPL

    Poprawki czatu

    Właśnie jest w planach czat grupowy?Taki żeby móc założyć konwersacje z wybranymi osobami.
Do góry