Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    serio? ja tam żadnej różnicy nie widzę <oczy>
  2. GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Nie wiem skąd masz info, że całe, ale jedno wiem - nie całe :)
  3. Szlachcic po raz 9 z rzędu

    Ale smutno. Panie Blacku czy jeśli ktoś nie załapał do żadnej z grup to znaczy, że powinien usunąć konto na plemionach czy wystarczy, aby nie zaglądał na FOnt?
  4. Dzień Dobry Misiaki

    NICe czują się pominięci :(
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Odpisz proszę :) Nie mam zamiaru się z Tobą przepychać tylko ciekaw jestem po prostu Twojej diagnozy. Pietrek napisał swoją opinię nt przyczyn tracenia przez Waszą koalicję przewagi. Ty zaś napisałaś, że Pietrek bredzi... Na to, że nie zgodzisz się z Pietrkiem to mogłem zastawiać chałupę bez...
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Zawsze w takich sytuacjach najbardziej szkoda mi zwykłych graczy, którzy po prostu grają jak potrafią, ale przez jakieś dziwne sytuacje cały ich trud idzie się je..ć Nieraz byłem w sytuacji gdzie klikałem do końca choć zdawałem sobie sprawę, że świat jest przegrany* i wiem, że finalnie zostaje...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    No i co z tego, wszystko to jak krew w piach skoro Szumix i to bez akcji bierze wioskę
  8. Zmiana ustawień świata 174 [Ankieta]

    Poniosło Cię z tym porównaniem. Plemiona to wypełniacz czasu, rozrywka podczas gdy prąd to towar must have. A i to co raz więcej ludzi decyduje się np. na fotowoltaikę uciekając od dotychczasowych dostawców energii bo już teraz z tego co wiem jest boom na urządzenia magazynujące energię. Odnieś...
  9. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    No można nie trafić, wtedy agresor może stracić chęci i nic to nie zmienia w moim przykładzie bo powstanie nietykalna barba :) Ale z resztą każdy chyba ma świadomość, że w tej sytuacji mulciaków i darm będzie jeszcze więcej (ustawieniami robicie z tego klucz do dobrego startu), a co za tym idzie...
  10. Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

    Wyjaśni mi ktoś ideę zakazu zajmowania barbarek? Drugim absurdem jest brak ochrony początkowej przy jednoczesnym wydłużenia czasu do zasta do 30 dni, ale to wszystko na świecie... Bez farmy. Czyli ludzie czekają na świat bez farmy żeby nie musieć spędzać przy plemionach kilkunastu godzin to dali...
  11. Opcja przenoszenia

    Jeszcze coopa zlikwidować. Gdzie tam nawet jak ktoś nowy by wbił na grę (rzadko się zdarza) myśli o tym by grać z coopem? :D Od razu to zaburza szanse na rzecz starego wyjadacza
Do góry