Wyniki wyszukiwania

  1. PeKamon

    Dyskusja

    To akurat nic nowego.....
  2. PeKamon

    Dyskusja

    Pogięło Was??? Idzcie sie kłócić na prywatnym forum!!!! My tu chcemy kulturalnie pogadac np o sytuacji na świecie,posmiać sie i dobrze bawic.
  3. PeKamon

    Dyskusja

    Witam graczy A9 :) Bawimy sie ponownie :)
  4. PeKamon

    Kto wygra?

    Zwisy są przeciez tylko dla zabawy na A9....
  5. PeKamon

    Arkadia 8

    Jakis przyblizony termin kiedy ruszy?
  6. PeKamon

    Arkadia 7

    Ja zawsze gram do końca :D:p;P
  7. PeKamon

    Arkadia 7

    A Pań to już się nie zaprasza?????? :D
  8. PeKamon

    Wydarzenie: Morza Fortuny - komentarze

    A ja mam pewna mała dygresję. Ów event faworyzuje graczy z wieloma wioskami- Ci którzy np. zaczęli pózniej grę, lub zostali przejęci i zaczynają od nowa-maja jedną, dwie, moze trzy wioski- nie maja szans by w ciągu doby dołaczyc dostępną załogę. Zamiast własnie im event pomagać, to moga sobie...
  9. PeKamon

    Arkadia 7

    Czemu tak uważasz? Jesli moge wiedziec, oczywiscie...
  10. PeKamon

    Arkadia 7

    Nie będę Obi wgłebiac się w temat, bo ile ludzi tyle zdań na temat co tam sie wtedy wydarzyło. Jedno powiem-ludzie z którymi dograłam do końca w xxx to gracze, za którymi można isc w ogień. I jesli zechcą ze mną zagrac na A7, to będę szczęsliwa. Bez względu na to, jak potoczą sie nasze losy na...
  11. PeKamon

    Arkadia 7

    Nadaje czy nie nadaje- nie Tobie to oceniac :) Czasem lepiej grac z kimś co średnio ogarnia ale jest lojalny do końca niż z kimś kto uważa się za Bóg wie kogo,a w trakcie gry zmienia stronę :D
  12. PeKamon

    Arkadia 7

    Oby nie, bo ja i ekipa, czekamy na to A7 :D
  13. PeKamon

    Arkadia 7

    Tak byłoby gdyby Arkadia 7 ruszyła 1 sierpnia, jak przypuszczalismy patrząc na A5 i A6. W sytuacji gdy A7 nadal nie ruszyła, cholerka wie jak będzie z przeniesieniem z Arkadii jak i normalnych światów :D Jak widac w plemionach nie ma nic pewnego :D :D
  14. PeKamon

    Dyskusja odnośnie usprawnień zarządzania plemieniem

    I co,sprawa umarła smiercia naturalną ?
  15. PeKamon

    Propozycje zakończenia świata Arkadii

    Rozumiem podejscie,bo sama znalazłam się na Arkadii z podobnego powodu-natomiast ,gdybym miała dołączyc teraz-z wiedzą,iż grac będe tylko około 1-1,5 roku góra,na tym świecie...oj,to nie chciałabym grac. :) Może jest to "pykanie" ,nie gra-ale ze swiadomoscią,ze ode mnie zalezy jak daleko zajde...
  16. PeKamon

    Propozycje zakończenia świata Arkadii

    Szczególnie krzywdzące zakończenie Arkadii ,jest dla graczy którzy dopiero co przybyli na ten świat. Pomyłką jest zapełnianie swiata nowymi graczami,gdy pozostają bez jakichkolwiek szans na wygraną. W momencie gdy decyzja odnosnie zmian została podjęta, powinno byc wstrzymane przenoszenie na...
Do góry