Wyniki wyszukiwania

  1. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To chyba dobrze że kret nie dostaje całej rozpiski ?? Nie wiem czy jestem jakiś dziwny ale mi się wydaje że jak masz co do kogo podejrzenia to albo dajesz mu fejk rozpiskę albo mu jej wcale nie dajesz. Chyba że taki błyskotliwy kolego jesteś i ty byś dawał każdemu randomowi komendy i cała...
  2. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy ty serio spłakałeś się że masz 30 ataków na rozpisce do wysłania ?
  3. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Stary co ty piszesz Witam podpisało się z każdym dookoła nich oprócz APK Stefanów zrekrutowali OTS zrekrutowali Ares próbowali zrekrutować
  4. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Much brakuje jeszcze
  5. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten chłop co rozsyłał tą żałosna wiadomość po Aresach jest dyplomatą ? To już lepiej żeby pietrek wrócił
  6. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dlaczego nikt z wITAM nie przyszedł na FO ogłosić wielki sukces jak po 1 akcji na APK Boicie się chłopaki że historia zatoczy koło i druga akcja zamknie się na okrągłym zerze ?
  7. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Delegacja do Niemiec na truskawki
  8. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ehhh Nie mam czasu na FO bo siedzę na 3 zastach + swoje konto a mnie jakiś kasztan z wITAM oczernia we wiadomości do sojusznika. Jak wam się nie chce już grać to możecie wrzucić zasta tylko odblokujcie prawa żebyście się nie zblaźnili jak połowa waszych frontowców dwa dni przed akcją.
  9. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ehh ale nudy na tym FO bociarze się nie odzywają żadnych kos nie ma Dawaj ktoś kose rób będzie przynajmniej o czym pisać
  10. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na aramku czy zwykły ?
  11. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    U nas snafi erotoman u nich Wojciech Fortuna i flashbacki z Saporro
  12. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Może ktoś w akademiku z kolegami grał i w 50 budowali jednym szablonem na bocie.
  13. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Otóż nic nie stoi na przeszkodzie żeby surowiej ukarać graczy zgodnie z mityczna tabelą do której gracze nie mają wglądu. Jak ci ktoś napisze że za boty jest perm to tak jest bo nie masz tam wglądu. Jak ci napiszą że 3 dni bana to też nie możesz tego podważyć bo nie wiesz jaki jest rozrzut w...
  14. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Otóż nie masz racji Ja za nick który ustawiłem za zgodą supportu w 2016 dostałem bana w 2020 bo podobno była zmiana regulaminu w 2018 która się do tego odbosiła. A nikt mi nic nie dawał do podpisu XD
  15. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podobno delegacja na truskawki
  16. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Isarisu dzięki Bogu mu już nie odpisuje to teraz kolejny się wyrywa. Wystarczy użyć choć części szarych komórek żeby ogarnąć że on tylko i wyłącznie szuka tutaj atencji której nie dostał od rodziców.
  17. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To po co z akustykiem piszesz o spid ? Tylko spam tutaj robicie i jest po 10 twoich postów pod rząd. On i tak zatrzymał się w rozwoju na podstawówce więc 90% tego co piszesz nie zrozumie nawet.
  18. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty w spid grasz ?
  19. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Landoś i proszę się nie znęcać nad akustycznym kolegom
  20. Buduj Mur

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Stara miłość nie rdzewieje Mam nadzieję że birka nie dowie się o kochankach snafiego albo że mu przebaczy.
Do góry