Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Miej chłopie jaja i napisz prawdę ile razy i gdzie oraz na którym świecie robiłeś podobne akcje. Miałem ochotę napisać "szacun za przeprosiny", ale są one wymuszone, więc... To co zrobiłeś jak dla mnie jest obleśne, ingerencja we własność drugiego człowieka w celu wyprowadzenia swojej ekipy na...
  2. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Rozumiem, że wolisz wypuścić świat który zadowoli mniejszą grupę graczy kosztem czekania większej grupy graczy na świat, który będzie im odpowiadał niż systematyczne wypuszczanie świata, który odpowiada większości, mieszając przy tym takimi ustawieniami jak: kosciol, msy, rycek, łuki itp itd...
  3. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    To jest odpowiedź w stylu: nie podoba się to won... Masakra. Tak jest traktowana społeczność plemion w 2023 roku xD Kompletnie nie rozumiem dlaczego nie chcesz dopuścić do siebie myśli, że Twoje ustawienia po prostu mogły nie trafić w gusta graczy... Rozmawiałem z wieloma osobami na temat...
  4. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    Usuńcie to zbieractwo... Szpilka w stronę graczy wybierających światy bez farmy.
  5. Światy 193 i 194 - dyskusja przedstartowa

    194 ciekawe ustawienia. Mega na plus ustawienia z deffem, w końcu kierunek w stronę zaprzestania kos i nieczystych zagrywek np. na froncie kiedy dany gracz zmienia strone :)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ty pokazałeś np. na 133 wypinając dupę na cały człon Elite, bo źle go rzuciło :>
  7. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    To już w ogóle bez sensu. Wejdziesz do danego plemienia, żeby zobaczyć jak funkcjonuje i czy Ci odpowiada i jeśli okaże się wtopą, to nie możesz z niego wyjść. Bez sensu.
  8. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Błagam, beż żadnej reklamy gry to jedynie można dać nowe wyzwanie graczom którzy grają zawsze w tych samych ekipach, żeby pograli w innych i nic poza tym.
  9. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Na obu światach będzie nowe drzewko zadań?
  10. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    Wytłumaczcie mi jedno. Jak człowiek ma zaplanować start z ekipą, jak nawet nie ma informacji czy w ogóle kiedyś wróci wstępne na światy bez premki xD Porażka.
  11. Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Tak, ale to tak żeby luźniej było. Na spontanie zbiórka i na spontana klikanie, bez spiny.
  12. więcej wiosek na start

    Zawsze można wrzucić więcej barb na gracza które się same rozwijają ;) to też jakiś pomysł
  13. Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

    Ten filmik chyba idealnie opisuje ostatnie 2/3 lata plemion. Co nowe rzeczy, to coraz więcej ludzi odchodzi.
  14. Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

    Wszyscy uciekają z centrum, czy ktoś zostaje? Żeby czasem czarna dziura nie powstała :P
  15. Przeniesienie wioski.

    Pozwolę wtrącić, bo kilka osób mnie pytało, a sam nie wiem :p Skoro opcje świata będą pozwalały na to, by opcja przeniesienia w inwentarzu była dostępna, a tak jak wyżej jest napisane, że teraz ta opcja będzie również dla graczy logujących się ze wstępnego, to czy nie będzie to zbyt tak jakby...
  16. Dobre :p

    Dobre :p
  17. Powrót po przerwie, ale nikt mnie nie chce :(

    Powrót po przerwie, ale nikt mnie nie chce :(
  18. 13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1.28 2.2004 3.wersja 5.0 Mogliście wysłać jakąś wiadomość odnośnie drugiego dnia świętowania. Nie każdy czyta forum ;)
  19. Światy 105 i 106 - dyskusja przedstartowa

    Może głupie pytanie, ale kompletnie nie mam pojęcia jak to jest. Jeśli zaloguje się w logowaniu wstępnym, to czy po starcie świata mogę od razu "zacząć od nowa", czy muszę poczekać jakiś okres czasu ?
  20. Świat 103/104

    Witam, za pewne wielu z Was, zobaczyło, że niestety wyszły dwa światy z farmą: jeden z nieograniczoną, a drugi z ograniczoną, co spotkało się z dużym oburzeniem i niezadowoleniem wspólnoty graczy preferujących grę bez tej funkcji. Zatem, chciałem stworzyć ankietę, aby twórcy zobaczyli, ilu...
Do góry