Wyniki wyszukiwania

  1. pakt7

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Czekam aż zaczną wychodzić po 3 światy na raz. Pierwszy dla bananowców, którzy kochają iść przez życie na łatwiznę. Drugi dla ludzi nie mających życia poza ta gierka, grajacych po 3 osoby na kontcie,farmiacych 24h7 oraz wpisujących sobie wygranie świata do CV i 3 najlepszy świat dla normalnych...
  2. pakt7

    Światy 119 i 120 - dyskusja przedstartowa

    Czy plemię Darmy, będzie składać się z graczy, którzy pod dowództwem nie jakiego Deejjay mieli wygrać świat 111, a odpadli jako jedni z pierwszych?
  3. pakt7

    13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

    1. trzeba zacząć grę od nowa 5 razy, na tym samym świecie
  4. pakt7

    Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

    mam nadzieję,że jutro nie będzie zbierania godeł... może oblężenie zamku?
  5. pakt7

    Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

    hmm, z tych mocnych to pewnie ostro, bo na 101 ich czas dobiega konca :D
  6. pakt7

    Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

    a tez mam gdzies to ile czekales na te swoje ograniczone farmienie. jak bys czytal uwaznie to zaproponowalem opcje, ktore zadowolily by kazdego, wiec zamilcz miszczu, bo nic nie wnosisz
  7. pakt7

    Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

    nie myle, chodzi mi o to, ze aktualnie beda 3 swiaty z nieograniczonym farmieniem, dlatego mowie, ze 103 moglby byc calkowicie bez, a 104 z ograniczonym, skoro jest tak wielu chetnych na niego ;) a co do Ciebie wujku dobra rada (Bedziesz moja farma) - gram na 101, ale to nie zmienia faktu, ze z...
  8. pakt7

    Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

    Czyli najlepszym wyjściem, jeśli chcę grać na obrzeżach, będzie usunięcie konta ze wstępnego logowania i ponowne zalogowanie na świecie dopiero dzień,czy dwa po starcie,tak? ;) świat 100 z farma, 102 z farma, więc 103 mógłby mieć wiekszą prędkość i bez farmy, a na 104 zrobić ograniczenie, nie...
  9. pakt7

    Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

    Szanowni admini, czy nie można zrobić świata 103 całkowicie BEZ farmienia, a 104 z farmieniem? 104 dla ludzi, którzy mają dużo czasu, a 103, dla tych, którzy mają go mniej, po co te wymysły z ograniczonym farmieniem? A co do startu na obrzeżach, czy jeśli wziąłem już udział we wstępnym...
Do góry