Wyniki wyszukiwania

  1. Jacq

    Analiza

    Świat obsadzony słabo ale może komuś się chce zrobić analizę?
  2. Jacq

    Mapki

    @Stuknięty będzie się coś pojawiać od Ciebie? Choćby raz na jakiś czas ;)
  3. Jacq

    Dyskusja

    I jak tam?
  4. Jacq

    Mapa obszarowa

    Witam kiedyś w modzie było robienie takich mapek, ja niestety nie umiem i liczę że ten temat zobaczy ktoś kto potrafi i nam zrobi coś ładnego ;) Udało mi się wyskrobać coś takiego Nie dodawałem wszystkich bo to dużo roboty i strasznie się zlewa na tym etapie, warto byłoby poczekać aż zaczną...
  5. Jacq

    Najlepsze plemię s186

    jednogłośnie Stefany
  6. Jacq

    Surowce

    Witam, istnieje jakiś skrypt który wyrówna mi ilość surek we wszystkich wioskach? Czyli po prostu porozsyła kupców tak by wszędzie było w miarę równo?
  7. Jacq

    Wyciąganie koordynatów graczy z Mapy

    Witam, jest jakiś legalny skrypt do wyciągania cordów graczy z mapy? Żeby sobie można było zaznaczyć obszar i wyciągnąć cordy? Ułatwiłoby to planowanie akcji
  8. Jacq

    Szybsze Światy

    Przychodze z bardzo prosta propozycja, otóż chciałbym aby zaczęły powstawać szybsze światy, światy z prędkością 8 bądź 10. Dzięki temu urozmaicimy nieco Plemiona i dużo graczy wróci by spróbować szybszego grania ;) Światy byłby zupełnie normalne, wyróżniała by je tylko większa prędkość...
  9. Jacq

    Propozycje

    Jest mnóstwo bardzo ciekawych i popularnych propozycji, które od lat siedzą w dziale i się kurza. Może szlachetny support się ruszy i zrobi coś nowego?
  10. Jacq

    Avatary, Loga

    Mogę zrobić avatara, lub logo w zamian za PP ;) można pisać pw
  11. Jacq

    Poradniki

    Ma ktoś może poradniki dot światów z Giełda premium? Zależy mi by je znaleźć i wrzucić na fo plemienia ;)
  12. Jacq

    Ban dość ważne

    Witam powiedzmy, że gracz X dostał bana za 2 konta na świecie y. Gracz ten postanowił zagrać coopa, więc usunął swoje konto i zostało mu konto które jest zbanowane i do likwidacji (bo podczas bana gracz wybiera konto które będzie miało ub i konto które będzie usunięte). I czy gracz x może grać...
  13. Jacq

    Potrzebuję dobrego szablonu do Mk

    Witajcie, używałem szablonu standardowego i zacinał się, wioski się nie budowały i wszystko stało w miejscu. Ostatnio użyłem szablonu do MK od Kermitta, tu tak samo niektóre wioski działały a inne nie. Mam prośbę, dałby ktoś radę podesłać w pełni działający szablon do budowy wiosek w MK? Żeby...
  14. Jacq

    Avatary na zamówienie

    Cześć, moim hobby jest grafika i robię godła/avatary na zamówienie (za PP) Znajdziecie mnie na Arkadiusz 3 pod nickiem Jacq. L
Do góry