Wyniki wyszukiwania

  1. DUK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    XDD *meme zakradzione z pewnej plemiennej grupy
  2. DUK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie moje ale XD
  3. DUK

    Świat 200 nadchodzi!

    XD
  4. DUK

    Świat 200 nadchodzi!

    XD
  5. DUK

    Świat 200 (03) Długość nocy

    Wielka Delma nigdy nie śpi, więc 0, ale tutaj mierny poziom i bobasy muszą spać
  6. DUK

    S200

    Ponoć są już oficjalne przepowiednie dot tego jak będzie wyglądał pojedynek o blachę :oops: :oops:
  7. DUK

    @DefinitelyRlyTheD0orek pl? no pk?

    @DefinitelyRlyTheD0orek pl? no pk?
  8. DUK

    @DefinitelyRlyTheD0orek no, you come to ab or parcel you send first

    @DefinitelyRlyTheD0orek no, you come to ab or parcel you send first
  9. DUK

    buy mace 30gp

    buy mace 30gp
  10. DUK

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    Ciekawe czy potęga wielkiej delmy wystawi na zdobycie s198 swój drugi skład czy trzeci. Główni gracze ponoć już poinformowani o s200 to nie muszą tracić czasu na jakieś zbiórki i mało istotne wygrane światy
  11. DUK

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    tyle razy mój przyjacielu ile ludzie z umiejętnościami podobnymi do ciebie uciekali w popłochu ze świata przed potęgą wielkiej delmy, czyli dużo
  12. DUK

    Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

    s198 chyba już zamknięty. Słyszałem pogłoski, że wbija na niego wielka DELMA żeby zebrać skład na s200 ponoć ciśnie razem ze SPEED, to sobie od razu 198 weźmie:oops: dobrze mówię @CBA. @DORODNY OCHOTNIK ?
  13. DUK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    ski już przegrało czy jeszcze nie
  14. DUK

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    elo, kto wygrywa?
  15. DUK

    S200

    Też by mi było przykro, że na etapie 1 wioski wrogie plemię by mnie sprzątnęło :(
  16. DUK

    S200

    tak samo nie graliście nigdy na 137? :( Wielki start speed, dwie akcje od Wielkiej Delmy i ewakuacja speed na kolejny świat i hurr durr my tu nie graliśmy xD
  17. DUK

    Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    To że w jakiś waszej wikipedii nie istnieje coś takiego jak "człon" nie powoduje, że nie ma czegoś takiego w grze, może dostosujcie go do realiów? Jak zdefiniujecie to pojęcie to będzie szansa z tym skutecznie walczyć, bo takie są skutki waszego aktualnego działania
  18. DUK

    Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    Tak jeszcze dodam że gramy na 173 na 15 członów aww, więc czytając że walczycie z masówkami tracicie resztki szacunku u graczy xD
  19. DUK

    Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    Nastawienie szlachetne, sam popieram go z całego serca, natomiast 95% waszych ruchów i zmian powoduje tylko i wyłącznie wzmocnienie tendencji do grania na 10 członów. Przecież od kilku lat ten trend wzrasta, gdyby wasze działanie miało coś zmienić. ukrócić to, to już raczej by to zrobiło? xD Nic...
  20. DUK

    Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

    Hejka, dział ma 190 stron, szukałem ale nie znalazło mi podobnej propozycji. Jako iż czasy się zmieniają, gra idzie do przodu, plemiona, które grają jednym członem można szukać jak igły w stogu siana, bardzo mnie dziwi, że nadal nie zostało wprowadzone utrzymanie funkcji po wyjściu z plemienia...
Do góry