Wyniki wyszukiwania

  1. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Siemka frendzle jak tam leci : ) Dawno mnie nie było na sp :) Pora cos pokilkac ;)
  2. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Ten turniej to jakaś porażka ... części osób nie bo terminy dobre do dupy , części nie ma bo hasła niepodane np. wczoraj :) , w ogóle ten turniej to jakaś parodia westernu .
  3. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Da się zamienić daty ? 22.05 20:16 BWNW-G vs SHED BLOOD 23.05 20:16 Last;* vs Fenicjanie
  4. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Jakiś link gdzie można zobaczyć podział nagród ?
  5. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Trochę śmiech z taką przewagą i aktywnoscią do 3 30 nie dali upilnować wioski o 23 powstałej z 26 pkt xd ale oczywiście nikt nie grał na poważnie , losera znowu mama wołała aby pomógł tacie xd itd. :)
  6. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    za 3 :) tak jakos dziwnym trafem pare min po ochornie dostałem karete ;) ale jakoś tak wyszło jak grać przeciw loser to wynik nie może być inny xd
  7. Trytowin

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Na każdej się da :)
  8. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Już założyliście kącik płaczek ? Tylko nie wiem czy sollor może no bo 7 latek raczej się nie zapisze xd
  9. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Żebyś nie mógł spać po nocach xd
  10. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Co hahahah bajki potrafisz pisać szkoda że nawet w kilku procentach tak grać nie potrafisz xd Pokaż te rundki gdzie w 4/5 na mnie lecieliście a i tak dostaliście hahahahahah
  11. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Buhahahahahah
  12. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Zastanawiam się jak taki osobnik może być w P! jak ktoś mógł je tak zhańbić to nie do pomyślenia nie ma fb , dynamitki , terrora czy ifrosa i takie rzeczy się dzieją szok xd
  13. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Ale ktoś na nich będzie chociaż i ktoś pogra a nie 1 osoba
  14. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    na 6 os wchodzi 3 osoby wiec na 12/16 będzie 6/8 i już można grać chyba logiczne ;) Jak wejdzie z drużyny 3 czy 6 osób to już problem drużyny :p
  15. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Widzę że nawet w tym turku nie zdążę zagrać bo wcześniej go ściągną ... Może przemyślmy wszyscy ustawienia całego turka na next ( 6/8 osobowe drużyny i inne ustawienia to ktoś może wbije :) )
  16. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Może 8 pasuje :) ?
  17. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Ja byłem za utrzymaniem grup i dorzuceniem Speed do B , wiec nie wiem kto był przeciw ,ale widać ceterowi to bardzo się podoba xd
  18. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Nie ma rzeczy nie możliwych ale jak by dać wolną rękę to czasem kończy się tak że nikt ładu nie dojdzie ;)
  19. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    Każdemu nie dogodzi :)
  20. Trytowin

    Dyskusja Ogólna

    To niech jedna rudna będzie poranna i już bo terminarz z tego co widzę jest do możliwych zmian , a do grup nic nie mam mi pasują ceiter wiec spokojnie .
Do góry