Wyniki wyszukiwania

  1. Rafsaf

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Dzięki @AGH Szary za tą wspaniałą robotę :D Tutaj wydobyłem kod dla ciekawych: https://github.com/Szaroslav/twscripts/blob/main/src/ScheduleMerger.js Pierwszorzędne regexy! :p Postaram się nie robić więcej formatów ani dodawać nowych domyślnych żeby nie psuć znowu skryptu.
  2. Rafsaf

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    @klocha Wydaje mi się że to skrypt nie wytrzymał dodanego tutaj https://github.com/rafsaf/Tribal-Wars-Planer/releases/tag/4.36.0 nowego wyglądu tekstów rozszerzonych, tj: Jak dostajesz linki to możesz sobie wybrać starsze formaty rozpisek i na nich skrypt dalej zadziała - tam zmian nie było. A...
  3. Rafsaf

    [Pasek] Zbiórka Wojska i Obrony

    Aktualizacja skryptu 2022-10-18, skrypt został podmieniony a nowa wersja jest w pełni kompatybilna wstecznie. Główna zmiana: - wsparcie dla pobierania zbiórek dla graczy powyżej 1000 wiosek, w poprzedniej wersji jeśli ktoś miał np. 1410 wiosek to w wyniku było tylko 1000 pierwszych, obecnie...
  4. Rafsaf

    [Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

    Podoba mi się :D Łączy nawet różne rodzaje (proste, rozszerzone), aż dziwne że stworzyłem te wypluwane teksty na tyle generyczne, że daje się to parsować i sklejać, będę miał na uwadze przy ewentualnych zmianach, żeby skrypt nie zrobił kuku. Choć jak dam gdzieś w notatkach testowo taki tekst...
  5. Rafsaf

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Przycisk na duży plus, zastanawia mnie tylko kto go wydumał takim jak widać? Wygląda trochę jak inwencja programisty bez konsultacji z kimkolwiek ;p Dwa przyciski "Edytuj" wyżej mają zbliżone zastosowania i mają styl linku, nie przycisku. Poza tym po kliknięciu nowego "Edytuj" pojawia się...
  6. Rafsaf

    [Pasek] Zbiórka Wojska i Obrony

    firstLineTroops i firstLineDeff dotyczą tylko pierwszej linijki (nagłówka) w wynikach skryptu dla kolejno wojska i obrony :P I to taki ukłon jak ktoś wkleja wynik w arkusz excela a czasem to ludzie robią (czy korzystają z tego firstLineTroops i firstLineDeff to już nie wiem) żeby mieć ładne...
  7. Rafsaf

    [Pasek] Zbiórka Wojska i Obrony

    Disclaimer: Jeśli gracz ma powyżej 1000 wiosek (~10mln pkt, czyli dość dużo) to skrypt, ten i jemu podobne, pobierają tylko pierwsze 1000 wiosek, ponieważ generalnie mają ustawione page=1 (domyślnie) natomiast powyżej 1k to już 2 strona. Dałoby się to ogarnąć chyba z jednym dodatkowym...
  8. Rafsaf

    [Pasek] Zbiórka Wojska i Obrony

    AKTUALIZACJA SKRYPTU 2022-10-18 Przepisany skrypt bazujący na Zbiórka Obrona i Zbiórka Wojska do zbierania danych z plemienia z Wojska i Obrony na użytek Planera (choć dałem trochę opcji by dało się to wykorzystać do arkuszy Excela itp.). Po kliknięciu na środku ekranu pojawia się "licznik" z...
  9. Rafsaf

    Oski

    Jeden z moich dwóch ulubionych supporterów, tutaj dlaczego: Czyli sprawiedliwa, szybka i prosta procedura: zaznacz wszystkie nowe zgłoszenia -> daj bana/daj ostrzeżenie <shrug>, bez zaskoczeń i wróżenia z fusów, równo każdemu po wszystkich stronach barykad na świecie (potwierdzone info). Tak...
  10. Rafsaf

    [Przeglądarka] Zbiórka przegląd Wojska

    Możesz wkleić co Ci tam w konsoli wywala? (F12 w oknie gry po kliknięciu skryptu -> Console) Może być tak, że to Error 429, bo już coś takiego widziałem, tzn. ten skrypt ma finezję krasnoludzkiego topora i nie lepiej jest napisany, spamuje requestami pod rząd dla każdego kolejnego gracza w...
  11. Rafsaf

    [Przeglądarka] Auto uzupełnianie wiadomości

    Przykład https://pl155.plemiona.pl/game.php?screen=mail&mode=new#to=JakisGracz&subject=Tytul&message=Zawartosc to - do kogo subject - temat message - wiadomość Jak gdzieś pojawi się "=" w nicku czy temacie to pewnie się wywali, mogą być też inne problemy, ale pisałem to w 5 min jak zresztą...
  12. Rafsaf

    PROJEKT plemiona-planer.pl

    @Xevizz Tylko w duecie z Tobą! Ja będę opowiadał a ty będziesz śpiewał i tak na przemian :)
  13. Rafsaf

    PROJEKT plemiona-planer.pl

    Strasznie mało w Was wiary xD Pewnie plemsy i ew. inne stronki nauczyły Was tej nieufności. Ja bardziej niż to wyżej nic zagwarantować nie mogę, tzn. regulamin i jasno podając swoje dane (zresztą RODO mnie zobowiązuje, to nie mój wymysł). Ale rozumiem, raz na DC miałem długą rozmowę, musiałem...
  14. Rafsaf

    PROJEKT plemiona-planer.pl

    Dzięki @up, to chyba najbardziej konkretna odpowiedź jaką można sobie wymarzyć. Tyle że tutaj choć na jedno pytania można odpowiedzieć jasno że jedyną osobą jestem ja, na dobre i złe <3 Wnikliwe ale i te mniej wnikliwe osoby z pewnością również dostrzegły słowa klucze czyli "baza danych", u...
  15. Rafsaf

    PROJEKT plemiona-planer.pl

    Witajcie! Na wstępie podziękuję @Lateralis za zgodę na reklamę swojej strony na łamach Forum. Może zacznę od adresu: plemiona-planer.pl Najważniejsze kwestie Jest to narzędzie dla koordynatorów offa i innych radnych plemion do robienia akcji, możliwości wykorzystania dla "zwykłych" graczy są...
  16. Rafsaf

    [Przeglądarka] Zbiórka przegląd Wojska

    Tak. Pozwolę sobie wkleić moje notatki tu i tam w tamtym temacie te same, będą się tyczyć obu skryptów naraz, są one bardzo podobne i na jedno kopyto i wątpię że ktoś korzysta z jednego bez drugiego. Proszę: Uwagi co do zmian wyżej ale nie tylko: Po wyświetleniu powiadomienia "Czy chcesz...
  17. Rafsaf

    [Przeglądarka] Zbiórka przegląd Obrona

    Tak. Pozwolę sobie wkleić moje notatki i spostrzeżenia tu i tam w tamtym temacie te same, będą się tyczyć obu skryptów naraz, są one bardzo podobne i na jedno kopyto i wątpię że ktoś korzysta z jednego bez drugiego. Proszę: Uwagi co do zmian wyżej ale nie tylko: Po wyświetleniu...
  18. Rafsaf

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Kmic i reszta teamu za punkt honoru obrali sobie cel by światy bez farmy umarły razem z ich graczami. Niniejszym ogłaszam pełną realizację planu :D Możecie świętować i ogłosić po starcie 158 że mało graczy gra na takich światach więc bez farmy co 8 światów a po następnym eksperymencie 'z...
  19. Rafsaf

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Oczywiście, bo to nie support płaci tylko płacimy my, chyba mamy prawo oczekiwać normalnych ustawień, teraz zwyczajnie nie wystartuje im na tym syfie 1000 starych graczy z 10 ekip tylko poczeka na next świat. Albo i nie wystartują wcale bo mnie już osobiście nudzi odkładanie startu o kolejne...
  20. Rafsaf

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Dajcie chociaż możliwość wyjścia i wywalenia RAZ z plemienia @kmic ... bilecik w jedną stronę, jak wyrzucać to na zawsze ;) i limit członków na takie ustawienia zbyt mały. Ja rozumiem ruch przeciwko masowkom, przeciwko multiksom, zniosę to bo jest jak jest na bez farmy, nikt tego nie ukrywa...
Do góry