Wyniki wyszukiwania

  1. Rinne

    Dyplomacja

    O rany ^^ Dobrze, powiem tylko dlaczego najpewniej nie uda się niczego takiego wprowadzić. Po pierwsze... Ludzie nie chcą, aby przeciwnik znał ich dyplomację. Ona nie jest niejawna z przypadku i wiele układów początkowo jest nieoficjalnych, "pod stołem", wiedzą o tym wyłącznie radni obu plemion...
  2. Rinne

    Ups! Wystąpiły problemy. Wpisz wiadomość, która zawiera nie więcej niż 420 znaków. Nawet FO mnie...

    Ups! Wystąpiły problemy. Wpisz wiadomość, która zawiera nie więcej niż 420 znaków. Nawet FO mnie zawiodło <luzik>
  3. Rinne

    Ech, powiem Ci Alichezin, fajnie czasem zerknąć na FO, żeby przypomnieć sobie, co mnie wypaliło...

    Ech, powiem Ci Alichezin, fajnie czasem zerknąć na FO, żeby przypomnieć sobie, co mnie wypaliło w tej grze i co znużyło, bo kolejne światy zaczęły się wydawać takie same... schematyczne przez to, czego ludzie oczekują od tej gry. No nie wiem... tak wyrzuciłem myśli, idę czytać dalej te dramy na...
  4. Rinne

    Najlepsze jest to, że takie osoby podniecają się jeszcze swoimi "sukcesami" i o ile naprawdę...

    Najlepsze jest to, że takie osoby podniecają się jeszcze swoimi "sukcesami" i o ile naprawdę zrozumiem osobę, która wygrywa pierwszy raz jakiś świat, bo okej - to jest frajda. To mega bawi mnie jak widzę taką sytuację u tych samych osób enty raz, gdy odbierają np. 3 blachę zdobytą w ten sam...
  5. Rinne

    Nie będę bronić "brudnej gry", bo święty nie jestem, ale zadziwia mnie, że nawet jak ktoś...

    Nie będę bronić "brudnej gry", bo święty nie jestem, ale zadziwia mnie, że nawet jak ktoś kompletnie nie potrzebuje tej dyplo, bo i tak ma z 8 członów... to niektórym blachy tak bardzo zryły głowę, że po trupach bez żadnej frajdy i praktycznie 90% plemienia nigdy żadnego ataku nie dostanie, bo...
  6. Rinne

    Aż wreszcie... zdumiewa mnie jak wielkie trzeba mieć samozaparcie, żeby enty świat pod rząd...

    Aż wreszcie... zdumiewa mnie jak wielkie trzeba mieć samozaparcie, żeby enty świat pod rząd startować na kolejnym świecie i grać tak samo... w tym samym stylu... masa, dyplomacja, masa, dyplomacja, trollowanie, wypisywanie do kogoś, kolejna fuzja lub rekru i kolejne 4 człony.
  7. Rinne

    Z resztą widzę, że nic się nie zmieniło, bo śledzę sobie teraz z 3 światy, zerkam czasami na FO...

    Z resztą widzę, że nic się nie zmieniło, bo śledzę sobie teraz z 3 światy, zerkam czasami na FO i szczerze... gdybym wrócił za 2 lata, to najpewniej nadal będzie tak samo, a to już nudne i zastanawiam się ile można... ile światów można spinać się na FO o to samo, czytać jak te same osoby próbują...
  8. Rinne

    Nawet jeśli kiedykolwiek wrócę, to zmęczyło mnie niańczenie aka naprawianie cudzych błędów, żeby...

    Nawet jeśli kiedykolwiek wrócę, to zmęczyło mnie niańczenie aka naprawianie cudzych błędów, żeby ustawiać w entym plemieniu front od podstaw i uczyć jak powinno wyglądać konto frontowe ludzi, którym się wydaje, że są mocni, bo wygrali 1 lub 2 proste światy w masówce mającej więcej niż 4 człony ^^
  9. Rinne

    To urocze

    To urocze
  10. Rinne

    Kiedyś to był rinen, dzisiaj nie ma już tamtych rinen

    Kiedyś to był rinen, dzisiaj nie ma już tamtych rinen
  11. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    No... generalnie tak, ALE ^^ Wczoraj troszkę śmieszkowaliśmy, że ktoś miał fajny pomysł i chciał dobrze - w końcu nie musimy zjeżdżać na sam dół, żeby zaznaczyć raporty celem opublikowania lub przesłania. No... tylko, że nie, bo poza zaznaczeniem wszystkich raportów u góry, ktoś zapomniał, że...
  12. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Heh, tak szczerze, to jestem przekonany, że nie byłoby w ogóle tego całego hejtu, gdyby faktycznie zostało to wprowadzone jednocześnie. Wtedy usunięcie Traina byłoby delikatne, wręcz niezauważalne, raczej nikt nie miałby pretensji i wydaje mi się, że społeczność nawet doceniłaby, że dodatek...
  13. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Pewnie znaleźli się geniusze, którzy teraz zgłaszają każdą fejk karetę - tak jakby nie dało się tego wysyłać bez traina ^^
  14. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Żeby było śmiesznie, to o ile nie wrzuciliby tam jakiegoś dziwnego ustawienia, które zepsułoby całokształt (typu jakiś chory brak ms), to mógłby to być bardzo popularny i co za tym idzie - duży świat :P Pytanie jaka byłaby reszta ustawień, ale sama wizja starych grafik i starego systemu rycerza...
  15. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    No pomijam fakt, że w zgranych ekipach całe plemiona z tego korzystały, pominę również poprzednią wiadomość o legalizacji skryptu (rozszerzenia), ALE… przecież nawet w skryptotece była informacja o TWT w skryptach do przeglądarek, więc jakim cudem tak niewiele osób miałoby o tym wiedzieć...
  16. Rinne

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2021

    Bez kitu, niezły miałem ubaw po zobaczeniu wiadomości z informacją o TWT :D Najpierw dawno temu ludzie z tego normalnie korzystali i nikt nic nie mówił, później nagle ktoś stwierdził, że w sumie to nie działa to w porządku, skoro z innej karty też lecą ataki po jednym kliknięciu i bez żadnego...
  17. Rinne

    Ustawienia

    Co jakiś czas taki temat wraca jak bumerang xd Po pierwsze przydałaby się ankieta... A po drugie to się chyba nie uda i tym razem nie dlatego, że 99,99999% propozycji jest olewanych i spośród tysięcy, raptem 9 z nich zostało przekazanych w ciągu kilkunastu lat... ale dlatego, że społeczność...
  18. Rinne

    Handel manuskryptami

    Propozycja nadal zbyt świeża. Dajmy jej jeszcze poleżakować, starzona będzie lepsza.
  19. Rinne

    Przebudowany planer ataków - projekt - komentarze

    Odkąd wprowadzili rozróżnienie wielkości ataku, to teoretycznie bez problemu można napisać kod sprawdzający, czy wysłana komenda jest zielona/pomarańczowa/czerwona, aby "odptaszkować" rozkaz. Można założyć, że Fake - zielony, a Attack - czerwony, ale bezpieczniej byłoby uszczegółowić "type" do...
  20. Rinne

    [Pasek] Hermitowskie Obstawy

    Heh, nie wierzę :D "Po co ma być lepiej, jak jest jak jest" ^^ No, przepraszam, ale tak widzę to podejście. Nie chcecie ulepszeń, to nie - na siłę nikogo zmuszać do udogodnień nie można, choć przeraża z lekka ta "neofobia" skryptowa aż mam ochotę lekko pojechać po bandzie. W plemiona grają nie...
Do góry