Wyniki wyszukiwania

  1. Światy 165 i 166 - dyskusja przedstartowa

    dajmy jeszcze wiekszy odstęp miedzy wioskami i brak barbrek i 166 będzie najlepszy xd
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    fajnie gdyby info o rundach było zawsze o te 4/5 rund do przodu a najlepiej tak żeby była informacja o rundach na następne 48h
  3. Bonus dziennego logowania na światach bez premium

    i co z bonusami +20% produkcji na 24h bo ja jestem za tym aby ich nie było
  4. Classic- dyskusja przedstartowa

    nie no, bany lecą dość często co prawda baciarzy nie mogą skutecznie wyłapać ale to juz niestety inna kwestia
  5. Classic- dyskusja przedstartowa

    full random na mapie i będzie prawdziwie klasyczny świat, bez darm <3
  6. Classic- dyskusja przedstartowa

    wsparcie tylko do danego plemienia i cofa się po zmianie plemienia
  7. Wzor na czas budowy budynkow.

    Jest jakiś postęp w tym temacie?
  8. Przegląd plemienia - komentarze odnośnie planu zmian

    do tego trzeba by sosa w tej funkcji
  9. menu notatek

    Notatki, jak zapewne wszyscy wiemy potrafią wisieć tygodniami a nawet latami (np na 109), może dało by się zrobić jakieś menu notatek w ustawieniach? funkcje: kolejność wyświetlania 1. od najnowszej do najstarszej 2. od najnowszej do najstarszej + nasza notatka jako pierwsza automatyczne...
  10. Świat barbarzyński

    niby jest wola i ochota ale na tym się kończy
  11. Ograniczenia dla Giełdy Premium

    50pp to tak naprawdę nic (z 3h farmienia), ja sprzedając surke zarabiam na tym etapie po 50/100pp dziennie a rozwijam wioske i jestem top 500 xd takie ograniczenie nie ma sensu, a co do premkowiczów to jeszcze nie widziałem takiego który skończył w top 25 świat
  12. Skrypt do wyrownania surowcow

    z tego co pamiętam to skrypt bazował na zewnętrznym vpn-ie i autor mógł dowolnie zmienić jego dziaaie, z tego powodu został on zablokowany
  13. Poziomy Flagi

    wątpię czy miał ponad 2
  14. Funkcja "Giełda Premium"

    gdyby mozna było kupować i sprzedawać bez dynamicznego kursu to wyglądało by to tak 1. sprzedaję np 50k surki po 20pp 2. kuppuje moje 50k surki po 10pp 3. robię tak 300 razy dziennie i w ciągu doby mam kilkadziesiąt tysięcy PP
Do góry