Wyniki wyszukiwania

  1. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I Ty tutaj? Po s190 , chyba nie przystoi Ci jakkolwiek się odzywać, jak przyszliśmy do Ciebie na front to zawinąłeś się tłumacząc, że masz pilną sytuację rodzinną, chyba jakoś tak to szło prawda? Będziesz miał okazję z nami powalczyć na pewno, ale na ten moment polecam Ci się skupić na grze...
  2. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzień dobry, dobrze, że nawiązałeś do tej wiadomości, bo chyba jej nie zrozumiałeś do końca, ale to nic, takich szczekaczy jak Ty jest wystarczająco w tej grze, dlatego nikt tutaj nie musi dostosowywać sie do twojego poziomu, bo wtedy faktycznie musiałby zacząć "szczekać", pozdrawiam i życzę...
  3. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    A ja się zastanawiałem czemu stefany po tygodniu wojny prawie 700 wsi na minusie, ale teraz już wiem, dzięki.
  4. pajton.88.

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Nie ma co się dziwić a przede wszystkiim chwalić, że tak jest skoro od ponad 2 miesięcy się ze sobą nie bijemy xD Prawdopodobnie już w pierwszym tygodniu wojny ta statystyka się zmieni..
  5. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nic dodać, nic ująć!
  6. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Brawka, własnie takich zawodników TRD potrzebuje do tego by odmienić losy świata.
  7. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jedynym plemieniem na tym świecie, które zostało zmasakrowane pod względem reputacji i kompromitacji jest TRD, więc nie szczekaj bo dołączysz do kolegi morfusa za niedługo.
  8. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    W tej chwili, chyba z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że gracz Morfus to jedna wielka niedorajda xd, TRD organizacją może i nie grzeszy, ale Ty kolego nie potrafisz niczego prócz pisania na forum . Uważam, że w tym czasie konkurs na największego klauna s190 został definitywnie...
  9. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Halo dobry wieczór, witam odklejonego Pana, po tej wiadomość wywiad trochę jak u ruskich i to sianie propagandy, najwyższy poziom, chociaż tyle potraficie. Zostaję przy tym co napisałem 31ego waszemu głównemu wojownikowi na forum ogólnym- morfusowi Wy dostaniecie i tak wpierdol i tak o to się...
  10. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Wy dostaniecie i tak wpierdol i tak o to się nie musisz martwić, jak TRD wysyła na front podobnych do Ciebie przy tak małym odcinku frontu tzn, że sięgnęli po rezerwy rezerw.
  11. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dajcie nam to TRD! już, ile można czekać...
  12. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Git, że tu wpadłeś zrobić Hau Hau. Bez znaczenia w jakim celu. Nie jestem Tobą na szczęście Minęło tyle czasu a Ty cały czas masz kompleksy na moim punkcie, bez różnicy dla mnie czy światy z ms czy bez, na każdym z nich z Tobą wygrywam/będę wygrywać .
  13. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Byłeś pierwszą osobą która, coś tam mówiła na Rohan w początkowych etapach gry, nie umkło to mojej pamięci, słynne przysłowie mówi, krowa która [...] Jakiś świat dla lamusów mówisz, sam nie sprawdziłeś się na tym świecie, więc jak mam Ciebie nazywać? Co mi pokażesz na świecie z ms? Że umiesz...
  14. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Odklej się, please
  15. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ojeju jeju czarodzieju, toż to rzecz niedorzeczna, straszna. Te pasy to już mamy zapiąć, czy poczekać jeszcze?
  16. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oj tam... @Wawrzynek x Rudinek sojusz osobisty wchodzi w grę? Zaraz koniec czerwca a ja muszę na truskawki jechać.
  17. pajton.88.

    Najlepsze plemię s190

    Cieszcie się z gry i bawcie się dopóki macie czas i okazję, bo koledzy z Twojego plemienia raportują mi, że powoli zbierają ekipę na następny świat, więc jak chcecie sobie jeszcze trochę poklikać to warto byłoby zacząć grać i mniej kłapać jadaczką ;)
  18. pajton.88.

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bulwa mi pisał, że potrzebujecie pomocy bo jakąś koalicja się zebrała, musieliśmy poświęcić aż dwa dni na tych doswiadczonych oponentów..
  19. pajton.88.

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    !N!a ogórkowych światach nie startujemy
  20. pajton.88.

    Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

    Oplute całkowicie, łapa w dół zostaje.
Do góry