Wyniki wyszukiwania

  1. CzarnyWrzesien

    Farmy.

    .
  2. CzarnyWrzesien

    Przesyłanie surowców na różnych światach

    Czy można przesyłać między swoimi wioskami z jednej do drugiej surowce ? Chodzi mi o oddzielne światy w grze. Np gdy chce wysłać sobie surowce ze spichlerza do innej mojej wioski, która znajduje się na innym św. ???
  3. CzarnyWrzesien

    Jak sprawdzić na którym świecie gra dany gracz ?

    Chcę sprawdzić na jakim świecie gra mój mentor. Niestety czy jest możliwość sprawdzić czy bez konieczności rejstracji na każdym ze światów ? i 2 : Czy wprowadzicie opcję możliwości wyboru lokowania wioski obok konkretnego miejsca na mapie świata ? Jak to zrobić gdy chcę znaleść się w pobliżu...
  4. CzarnyWrzesien

    nieodpowiedni nick !

    jak zgłosić i gdzie anonimowo nick (Login) gracza , który ma nieodpowiednią nazwe. PS. gracz ma wioskę obok mnie!
  5. CzarnyWrzesien

    Opieka

    Siema. Chcę zacząć grę obok swojego mentora na danym świecie na którym on gra. Więc mam pytanie jak wylądować z pobliżu jego wiosek? opcja przeniesienie wioski nie daje możliwości wyboru dokładnego miejsca położenia swojej wioski na mapie więc co można jeszcze zaradzić na to ? mój mentor...
  6. CzarnyWrzesien

    nick w grze

    czy jest możliwość dopisania sobie w grze w nawiasie np. drugiej części swojej nazwy albo coś dopisać chodzi mi o jedno słowo przy nicku. Ale nie zmienić go całkowicie. Można tak ?
  7. CzarnyWrzesien

    Giełda premium

    Hejka, yyy tak. Chcę sprzedać surowce na świecie z Arkadii giełdzie premium , ale zasoby giełdy są pełne, i nie można sprzedać danych surowców. Czy jakoś tak mniej więcej. Co trzeba zrobić żeby dało radę sprzedać ??? LUB jakiś inny sposób na pp za surowce ?.
  8. CzarnyWrzesien

    liczba wojsk, punkty w wioskach opuszczonych...

    1). co znaczy ''- wojsko stosunek min 1:1 '' 2). czy w wioskach barbarzyńskich rosną punkty po każdym ataku na nie?. 3). system opieki: ile mentorów jest maksymalnie sugerowanych graczowi? czyli np. z pośród ilu mentorów gracz może wybrać? czy jest tak , że jeden gracz dostanie do wyboru tylko...
  9. CzarnyWrzesien

    wioski opuszczone

    da się w jakikolwiek sposób dojść do tego do kogo należała opuszczona wioska czyli ostatniego właściciela?
  10. CzarnyWrzesien

    Login na forum a w grze.

    Na jakiej to zasadzie jest, czy ten sam gracz w grze i na forum może podpisać się różnym nickiem?. Jak się logujecie do gry , a jak na forum? Osobno....Tym samym nickiem?.( Login Gracza.)..Czy jak chcecie po prostu?. Lub może jest zasada, żeby używać tego samego loginu w grze co na...
  11. CzarnyWrzesien

    Pytanie- gra.

    1) wyjaśnij pojęcie : farmienie 2) czy na świecie 94 mogę kiedyś postawić kościół ? 3) ile szlachciców naraz mogę mieć w jednej wiosce razem ?
  12. CzarnyWrzesien

    Mentor-Opieka.

    Na jakiej podstawie przydzielany jest mentor dla gracza tego i tego i od czego zależy. Co on robi ?. Czy może nie chcieć być moim mentorem/.?.
  13. CzarnyWrzesien

    Powiadomienia w przeglądarce

    Jak to rozumieć? : Powiadomienia będą widoczne tylko wówczas gdy Plemiona są otwarte w jednej z Twoich kart, która nie jest aktualnie wyświetlana. przyszło mi zdaję mi się jedno z powiadomień o wiadomości nowej od kogoś ale nigdzie mi nie wyświetla w przeglądarce na PC.
  14. CzarnyWrzesien

    Plemiona- Gra na PC

    Jeżeli na telefon jest aplikacja to na przeglądarkę ( PC). gra się przez www. czy jak?.
  15. CzarnyWrzesien

    Plemiona- pytanie o grę.

    Czy Plemiona to gra na telefon z aplikacją czy na peceta. na jakie urządzenie ta gra jest przeznaczona...
  16. CzarnyWrzesien

    Jak edytować posty

    CZY MOŻNA USUNĄĆ JAKIŚ TEMAT SWÓJ Z FORUM ? BO ZLE NAPISAŁEM TYTUŁ I JUŻ NIE MOGĘ POPRAWIĆ, GDZIE ZNAJDĘ TAKĄ OPCJĘ.:confused:$
  17. CzarnyWrzesien

    Poziomy swojej postaci i LVL

    Czytałem pomoc do gry i poradniki ale nie znalazłem. - Czy w tej grze są poziomy postaci ? Np wbija się level i jest do jakiegoś poziomu maksymalnie czy nieograniczony lvl czy postać nie ma lvlu.
  18. CzarnyWrzesien

    Profil-avatar

    Czy mozna miec tutaj wlasny avatar w grze? Np.wybrac sobie z galerii w tel. i ustawic zdjecie na profil jakie sie chce czy nie?.
Do góry