Wyniki wyszukiwania

  1. Leo Nardo

    aaaaa nie marzyciele, nie chcę na meetingi jeździć - z domu się boję wychodzić a co dopiero z...

    aaaaa nie marzyciele, nie chcę na meetingi jeździć - z domu się boję wychodzić a co dopiero z ludźmi spotykać
  2. Leo Nardo

    Hej, zamierzacie startować na 173/174 i szukasz solidnego krzykacza forumowego, który będzie...

    Hej, zamierzacie startować na 173/174 i szukasz solidnego krzykacza forumowego, który będzie wymigiwał się od brania zastów jak tylko się da? Sprawdź tu: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/pogram-na-173-174.129159/#post-2640634 PS: oferta nie dotyczy plemienia w*riat
  3. Leo Nardo

    Ciężko bo Kumanowi żona powiedziała że ma już 40 lat i ma przestać grać w te głupie gry. I tak...

    Ciężko bo Kumanowi żona powiedziała że ma już 40 lat i ma przestać grać w te głupie gry. I tak się nam niezłożony jeszcze skład rozleciał
  4. Leo Nardo

    :oops: W takich momentach myślę sobie ile piękna musiało do tej pory zniknąć z tego świata

    :oops: W takich momentach myślę sobie ile piękna musiało do tej pory zniknąć z tego świata
  5. Leo Nardo

    super pilna sprawa, kwestia życia lub śmierci - ma ktoś link/ss do ticketa gdzie ktoś prosił o...

    super pilna sprawa, kwestia życia lub śmierci - ma ktoś link/ss do ticketa gdzie ktoś prosił o usunięcie blaszki gdyż zawierała słowo Wa*iat w tytule? Przecież to złoto było
  6. Leo Nardo

    Dawaj, dawaj robimy #plemionateam, chętnie bym potryhardował jakiś jeden wieczorek (25/28...

    Dawaj, dawaj robimy #plemionateam, chętnie bym potryhardował jakiś jeden wieczorek (25/28 stycznia są terminy)
  7. Leo Nardo

    @Kuman333 startuje druga liga ultraligi szukamy adc, mida i próbujemy? xD

    @Kuman333 startuje druga liga ultraligi szukamy adc, mida i próbujemy? xD
  8. Leo Nardo

    Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    na międzynarodowym było info 2 tygodnie przed, podobno poszczególne supporty dobrowolnie reklamują (co jest dziwne). na 99% nie - nie będzie nawet questów. Anyway jeśli dobrze kojarzę przedmiot do przenosin dotyczy tylko światów z 'dodatkowymi' funkcjami premium. A to implikuje kolejny problem...
  9. Leo Nardo

    Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    ^^ nielimitowana farma 12 osób w plemieniu, blokowane składy plemion Będzie to super fajne albo super beznadziejne. Z trzeciej strony... game speed 4 i 1,5 unit speed + dostępna farma. Przecież to będzie nerdzenie totalne, bez coopa ani rusz
  10. Leo Nardo

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ostatnia runda, w której nie wiadomo jeszcze jaka będzie kolejność topki (bo to jaka będzie topka to chyba można się domyślić) Nie ma mowy że skrócą.
Do góry