Wyniki wyszukiwania

  1. Generał Artur

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Zygmek Hmm, to nawet nie wiedziałem i nie mam pojęcia na jakim koncie grałeś na sw.60 :/ A co do 100, fakt obie strony były zabunkrowane mocno, przejęć na akcjach nie było wiele, nie chce mi się szukać statów, ale wydaje mi się, że eNki chyba były bardziej na plus, ale może to dopiero jak...
  2. Generał Artur

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Na sw. 60 gdzie grałeś? Ej, ale jeśli przejąłeś 150 wiosek na koncie którego nikt nie bronił i nie było obstawione i już połowa eNek nie grała uważasz za wyznacznik tego że jesteś jednym z lepszych i sam przełamujesz fronty, no to gratulacje, takich autorytetów nam potrzeba ;) Gdzie do tego...
  3. Generał Artur

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    !N! powstało tak naprawdę na sw. 22, ale po tym świecie zmieniliśmy nazwę na eNki. Także sw.60 to była kontynuacja po sw. 22. Zresztą w obu przypadkach rządził znany już agnieszka36, ale było też mnóstwo graczy, co grało na obu światach, w tym ja gdzie na 22 się uczyłem grać :) Także ja od...
  4. Generał Artur

    Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    Jeśli mógłbym u kogoś zagrać to pw ;) Jak będzie dobry skład, to może się zdecyduję ;D
  5. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Serio??? W trakcie gry robię z kimś plemię dwuosobowe (bo zazwyczaj jest limit 2 osoby) i z nią gram, to chyba normalne co nie? xd I jeszcze zawsze robię to z inną osobą, zależy jak runda się układa ;) A Ty wbijasz z pięcioma innymi osobami, już nie będę wspomniał o sojkach. ;D Gdzie tu widzisz...
  6. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czyli widzę przez ostatnie miesiące nic się nie zmieniło i pchelka tylko z kolegami potrafi coś ugrać? ;D Ale i to nie zawsze wychodziło <rotfl>
  7. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja odnoście tych długich szybkich xd Chciałbym pogratulować CoTemu, gościu jest fenomenalny w obronie :) mieliśmy z plemieniem prawie pewną wygraną, lecz CoTy przetrwał, a w sobote już zjechał naszych graczy, jednych nie było na koncie, a inni po prostu olali obrone widząc ataki :/ Ja jeszcze w...
  8. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Akurat na Lonsdale Sparta nabił nieosiągalnego dla innych wspierającego, więc coś tam deffa miałeś ;) Ale to nie ważne, bo tak czy siak nie miałeś żadnych szans... Ale CoTy chociaż bronił, i to mega dobrze xd
  9. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    oo to na pewno :) bo CoTy to chociaż dzielnie bronił xd
  10. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ze mną sojka też nikt nie złamał... a nie tylko 1 osoba raz... Serafin ;) A ogólnie to nie płacze, tylko nie popieram takich zagrań, rozumiem jak się rzuca całe plemię na kogoś, ale tu była całkiem inna sytuacja, gościu zamiast dążyć do tego żeby jego plemię zgarnęło topki czy coś, to zwołuje...
  11. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Jak można się zgadywać i latać 5 na 1 i to z 3 różnych plemion :D i to praktycznie same znane nicki ;) Przecież to śmieszne, zero równowagi na świecie xd takie trochę żałosne ;) rozumiem jeszcze zgadać się tak na obcokrajowców, ale na swoich xd Choć walka była fajna bo trochę im się zeszło, to...
  12. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja gram co prawda od niedawna, ale jeszcze nikt ze mną sojka nie złamał i ja tym bardziej nie łamię ;) A co do obcokrajowców, to nieraz ktoś każe mi ich atakować na początku rundy, wkurza mnie to, bo zamiast zająć się swoją okolicą to każą lecieć na drugi koniec mapy, także zawsze odmawiam w...
  13. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ale ostatnie 2 rundy sie na mnie uwzięli w końcówkach :) Najpierw CoTy i jego Lejde, a później Rolnik z kolegami xd nie dadzą powalczyć o topki :(
  14. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    No wczoraj to wiem, że prawie nie grałeś. A co do pik i lk, no to wszystko zależy jakie ustawienia rundy - trzeba do nich dobrać taktyke ;) Jak zaczynałem na szybkich to grałem tylko full off, ale za bardzo mi nie szło xd, może teraz gdy już się ciut nauczyłem szło by mi lepiej :rolleyes:
  15. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Oo to Ty mi chciałeś dać wioseczke :) ale nie wziąłem bo miała mało pkt ;) Nie wiem jak Loser kiedyś, bo nie grałem, ale jakoś mi się obijało o uszy, że jest dobry, ale odkąd gram to go przejąłem dwa razy, a on mnie wcale :D Czyli albo ja jestem mega dobry, albo Loser jest bardzo słaby xd ;)
  16. Generał Artur

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ale Keymil to chyba miał jakies deffówki, więc mogłeś się bawić ;) ja dziś miałem w miare luz, ale jednak widziałem sporo dobrych nicków, więc ciężko mi było być wyżej w rankingu, bo w normalne rundy to czasami bez wysiłku się osiąga top3 :) Ale ja jeszcze nie zagrałem 15 rund, to może się...
  17. Generał Artur

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Pamięta ktoś ze starych światów ile osób mieści się na mapie?
  18. Generał Artur

    Świat 100 - dyskusja

    Old Bear masz racje to co pisałem to nie jedyny minus innymi minusami są flagi, i nie chodzi o to że ktoś ma mało flag (ja mam dość sporo) tylko o to że dają jakieś durne bonusy, które w tej grze są niepotrzebne kolejnym minusem jest brak fake limitu, co prawda sam na to zagłosowałem ale to było...
  19. Generał Artur

    Świat 100 - dyskusja

    Jedyny minus ustawień to nieograniczone wsparcie :/ chyba żeby dało się zablokować podsyłanie wsparcia da barbar to już byłoby dobrze ;)
  20. Generał Artur

    *zakończone* 25 Świat 100 - Rozwój wiosek barbarzyńskich

    oby od początku do końca wioska rozwijała się równo w rok, co by nie było że już po kilku miesiącach od startu serwera gracze zbierali rozbudowane wioski za friko ;)
Do góry