Wyniki wyszukiwania

  1. KACZELNIK

    178

    ehhh oby 178 się zaczął przed majówką bo z cringe nie wyrobię jak nie będę mógł siedzieć cały dzień przed kompem na plemionach tylko patrzeć na tych wieśniaków co sobie gryla robiom :D :D D
  2. KACZELNIK

    Usunięcie sekcji Propozycje

    Miałem to proponować wcześniej, ale zapomniałem. Proponuję jak w temacie usunąć sekcję Propozycje. Jest ona całkowicie zbędna, i zamiast tej zaakceptowanej już propozycji https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/czat-konferencja.115849/ wprowadził to coś nazywające się czatem plemiennym...
  3. KACZELNIK

    Zwiększenie maksymalnej liczby raportów wczytywanych na jednej stronie w AF

    Przy niedużej ilości wiosek 20-30 męczące jest już samo wysłanie po 600-700 ataków z kilkudziesięciu wiosek. Do tego trzeba co każde 100 ataków zmieniać stronę w AF. Dlatego proponuję zwiększyć maksymalną liczbę wczytywanych raportów do 1000. Skróci to czas farmienia, więc można będzie się...
  4. KACZELNIK

    Wiadomości same się usuwają

    Witam, mógłby mi ktoś powiedzieć, jak ustawić by wiadomości w grze nie usuwały się same po miesiącu? pozdrawiam
  5. KACZELNIK

    Zablokowana możliwość przyjmowania zaproszeń do plemienia?

    Witam, nie wiem jak ale mam zablokowaną możliwość przyjmowania zaproszeń do plemienia. Wie ktoś może jak to odblokować?
Do góry